به گزارش «بلاگ چارت»، کمیته برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای مداد قرمز فراخوان شرکت در این جشنواره را اعلان کرد علاقه مندان می‌توانند تا پایان اسفند ماه سال جاری، آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار بلاگ چارت؛ به نقل از جمعیت هلال احمر، این جمعیت به عنوان یک نهاد یاری رسان بین المللی با هدف همگرایی و هم افزایی عمومی درباره فعالیت های امدادی، بشردوستانه و داوطلبانه ازعموم علاقه مندان دعوت کرده است تا دراین جشنواره شرکت کنند.
این جشنواره در ۲ بخش عمومی و ویژه «زلزله کرمانشاه» برگزار و آثار ارسالی باید فعالیت های بشردوستانه و داوطلبانه، صلح و عدم تبعیض، امدادرسانی، تسکین آلام بشری در حوادث طبیعی (سیل و زلزله و…) و حوادث انسانی (سوانج جاده ای، مهاجرت، جنگ و..) را پوشش داده باشند.
آثار اهالی رسانه در حوزه های مطبوعاتی (خبر و گزارش خبری، گزارش مطبوعاتی، مقاله و یادداشت، گفت وگو)، حوزه رادیو و تلویزیون (گزارش رادیویی، گزارش تلویزیونی، مستند) و حوزه تصویر و گرافیک (عکس، کارتون و کاریکاتور، پوستر و طرح های گرافیکی) پذیرش خواهند شد.
به نفرات اول تا سوم هر حوزه علاوه بر تندیس یا لوح سپاس جشنواره، به ترتیب ۴ ،۲ و ۱ سکه بهار آزادی اهدا می شود.
مقررات و جزئیات بیشتر شرکت در این جشنواره در پایگاه اطلاع رسانی آن به نشانی www.redpencil.ir منتشر شده است.

در سایت بلاگ چارت صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال بلاگ چارت
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال بلاگ چارت به آدرس


@farsimatchir
شوید.