آرنولد شوارتزینگر در قرنطینهآرنولد شوارتزینگر و کرونابازیگران هالیوودی و کرونابازیگران و کرونابرگ ریزونتاثیر ماسک زدن بروی کرونا

آرنولد شوارتزینگر در قرنطینه کرونایی خود چه می کند؟

ویروس کرونا در این روزها جهان را فتح کرده است. ویروسی که حتی با چشم هم دیده نمی شود حالا به کابوسی بدل شده است که جهان را تعطیل کرده است. این ویروس به سرعت در حال گسترش است و تا کنون افراد زیادی را مبتلا و افراد زیادی را هم کشته است. بیشتر ترس از این بیماری ناشی از آن است که درمانی مطمئن برایش وجود ندارد و حتی واکسن آن نیز هنوز ساخته نشده است. اما در زیر بخوانید از قرنطینه آرنولد شوارتزینگر!!!

هر چند محققان زیادی در حال تلاش هستند  که راه درمانی و واکسن آن را بیابند اما این موضوع طول خواهد کشید. بیشترین توصیه این روزها ، شستن دست ها و رعایت مسائل بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی و ماندن در قرنطینه می باشند.

همه ما حرف ها و مطالب زیادی در مورد ویروس کرونا شنیده ایم و بعضی اوقات آسان است که در سیل اطلاعات و اخبار گم شویم. افراد زیادی در حال حرف زدن درباره این ویروس منحوس هستند و هر کس به شیوه ای خاص با این اپیدمی جهانی برخورد کرده است. در این میان سلبریتی ها و افراد مشهور هم در شبکه های اجتماعی پست های مختلفی گذاشته اند.

قرنطینه لاکچری آرنولد شوارتزینگر

یکی از این افراد آرنولد شوارتزینگر ، سیاستمدار 72 ساله و بازیگر و بدنساز مشهور است که از طریق شبکه های اجتماعی پست ها و فیلم هایی را منتشر کرده است  . او با هواداران نگران خود (به ویژه کسانی که در کالیفرنیا هستند) صحبت می کند تا به آنها بگوید چه کاری باید انجام دهند و با این کار در حال کمک به مدیریت شیوع بیماری است.

در ویدئویی که او پست کرده است ، آرنولد شوارتزینگر را می توان در حال دادن هویج به حیوانات اهلی جالبش یعنی اسب مینیاتوری اش با نام ویسکی و خرش با نام لولو است. آرنولد خود را ایزوله کرده است و سوال بزرگ این است: آیا شما نیز در قرنطینه هستید؟

در یک ویدئوی شایان ستایش ، آرنولد شوارتزینگربه اسب و خر خود هویج می خوراند در حالی که به ما می گوید در هنگام شیوع کرونا در خانه بمانید

آرنولد شوارتزینگر در قرنطینه کرونایی خود چه می کند؟

آرنولد می گوید : ” ببینید ، نکته مهم این است که شما در خانه بمانید ، زیرا هم اکنون یک حکومت نظامی وجود دارد. هیچ کس مجاز نیست بیرون برود مخصوصاً کسی که مانند من 72 سال سن دارد. بعد از 65 سالگی ، دیگر در کالیفرنیا شما اجازه خارج شدن ندارید. بنابراین ما در خانه می مانیم و همینجا غذا می خوریم.

آرنولد شوارتزینگر در قرنطینه چه می کند؟

سپس آرنولد به اسب کوچک و خر خود می گوید که آنها به رستوران نمی روند یا ”  کارهایی مثل این را  دیگر انجام نمی کنند.” وی همچنین از مردم خواست که از تجمعات عمومی و بله، حتی سالن های ورزشی خودداری کنند. اگر قهرمان سابق بدن سازی به ما می گوید از سالن های ورزشی خودداری کنیم ، پس بهتر است حرف او را گوش کنیم. وقتی صحبت از سالن های بدنسازی است ، او می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند. بهتر است در خانه یا پارک محلی ورزش کنیم.

در همین زمان ، ویروس کرونا بیش از 182.4هزار نفر را در سراسر جهان آلوده کرده است. هفت هزار و صد نفر از آنها جان خود را از دست داده اند. به نظر می رسد در چین وضعیت کم و بیش تحت کنترل است. در همین حال ، ویروس همچنان در ایالات متحده و اروپا رواج دارد و باعث شده برخی از کشورها مغازه ها ، کافه ها ، رستوران ها و مدارس و همچنین مرزهای خود را تعطیل کنند. ایالات متحده هم کلی فرد آلوده دارد.

شوارتزینگر تنها چهره مشهوری نیست که به مردم متوسل شده است. تیلور سویفت خواننده هم از هوادارانش خواست که زندگی اجتماعی خود را به خاطر دیگران قربانی کنند و لیدی گاگا برای محافظت از والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود در انزوای خانگی است. وی از دیگران خواست که این کار را برای محافظت از سالمندان انجام دهند.

آرنولد شوارتزینگربهداشت عمومی را بسیار جدی می گیرد و به ما نشان می دهد که چگونه دستمان را به درستی شستشو دهیم .فرماندار سابق کالیفرنیا به ما یادآوری کرد که فعال و اکتیو بمانیم اما از سالن های ورزشی خودداری کنیم.

آرنولد شوارتزینگر اما در یک جا در حالی که در جکوزی است و در حال کشیدن سیگار است از مردم می خواهد در خانه بمانند. البته همه این گونه امکاناتی برای لذت بردن از قرنطینه را ندارند.

مطالب زیبای آرنولد ، حس بسیاری از افراد را نسبت به گذشته بهتر کرد و به آنها حس امیدواری داد.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز از قرنطینه خود در خانه چندین پست منتشر کرده است و از دیگران خواسته است که تا دوران قرنطینه را با تفریح به خوبی سپری کنند. البته همه مردم امکانات او را ندارند و نمی توانند مثل او از قرنطینه لذت ببرند. او با این کارهایش در واقع دارد به مردم می گوید شما خیلی فقیر هستید.

پریانکرا چوپرا همراه سگ خانگی اش در حال گذراندن دوران قرنطینه خود می باشد. او عکس هایش را در اینستاگرام منتشر می کند.

بسیاری از افراد مشهور هم تست کرونایشان مثبت شده است. برای مثال می توان به تام هنکس و همسرش اشاره کرد که تست کرونایشان مثبت در آمد و این خبر را از طریق شبکه های اجتماعی به اطلاع هواداران خود رساندند.

ادریس البا بازیگر مشهور انگلیسی نیز اعلام کرد تست کرونایش مثبت درآمده است.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلستان هم این روزها به کرونا مبتلا شده است و باید در قرنطینه به سر ببرد.

پرنس چارلز 71 ساله؛ پسر ملکه انگلیس هم این روزها به ویروس کرونا مبتلا شده است و در ایزوله قرار گرفته است.

بریتنی اسپیرز، خواننده مشهور نیز پیام الهام بخش از میمی زو در اینستاگرام را به اشتراک گذاشت. در این یادداشت آمده است: “در این زمان از انزوا ، ما بیش از هر زمان دیگری به با هم بودن نیاز داریم. با عزیزان خود تماس بگیرید ، نامه هایی از طریق عشق مجازی بنویسید. فناوری هایی مانند ارتباطات مجازی و رسانه ها بخشی از همکاری های جامعه ما هستند.”

آریا گرانده

همانند آرنولد شوارتزینگر آریا گرانده نیز در پستی از هواداران خود خواسته است که ویروس کرونا را جدی بگیرند. او در این پست نوشته است: من شنیده ام که عده ای از مردم این بیماری را چیز بزرگی نمی دانند و فکر می کنند درباره آن اغراق می شود و این دارد مغز من را منفجر می کند”.

سلنا گومز با پستی دوستانش را به چالش دستهای ایمن دعوت کرده است و از هوادارانش خواسته است تا توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

جاستین بیبر در آن اوایل برای چین پستی منتشر کرد و گفت : چین ما به عنوان یک پیکروه واحد در کنار شما می ایستیم. چه آتش سوزی استرالیا باشد و چه این بیماری ما باید در کنار هم بایستیم. در پشتی دیگر او از مردم خواسته است تا مسائل بهداشتی و قرنطینه را رعایت کنند.

آرنولد شوارتزینگر در قرنطینه کرونایی خود چه می کند؟

در این میان بسیاری از افراد مشهور مبالغی را برای کمک به این وضعیت اهدا کردند. بیل گیتس یکی از آنها بود که مبلغی از دارایی خود را برای بهبود وضعیت بیمارها و کمک به نابودی این ویروس اهدا کرد. بریتنی اسپیرز نیز از کسانی بود که مبلغی را برای تامین مایحتاج افراد نیازمند در این شرایط کمک کرد و از افراد دیگر نیز خواست تا به افراد نیازمند در این وضعیت کمک کنند.

قرنطینه های مشابه آرنولد شوارتزینگر

عده ای از سلبریتی ها هم اما واکنش های احمقانه ای به این ویروس داشته اند و مورد انتقاد و تمسخر قرار گرفته اند.

یکی از این افراد گال گادوت، بازیگر و مدل مشهور می باشد که در خانه لاکچری خود و در دوران خود در حال خواندن ترانه ” IMAGINE” می باشد و دیگران را هم به این چالش مسخره دعوت می کند. بسیاری از کاربران با تمسخر این حرکت او گفته اند که سلبریتی های پولدار دارند در دوران شیوع کرونا برای ما بیچاره ها آواز می خوانند.

ونسا هانجنز چون آرنولد شوارتزینگر یک ویدئوی احمقانه ساخت و از دیگران سوال کرد چرا ویروس کرونا مسئله مهم و بزرگی است و آن را کوچک دانست.

مدونا، خواننده مشهور هم یکی دیگر از آن کسانی بود که واکنش بسیار احمقانه در این ایام به قرنطینه داشت و توسط بسیاری از کاربران مورد تمسخر قرار گرفت. او در حالی که در وان حمامش قرار دارد برای طرفدارانش آواز می خواند و به ویروس کرونا را “اکولایزری عالی” می نامد.

بلا حدید اما واکنشی بسیار احمقانه داشت. بهتر است خودتان به اینستاگرام او بروید و واکنش احمقانه او را ببینید. هر چند او توصیه کرده است در خانه بمانید اما به شکلی احمقانه این کار را انجام داده است.

جنیفر انیستون

جنیفر انیستون عکس از سگش را منتشر کرده و نوشته است که او در دوران قرنطینه به افکاری عمیق فرو رفته است .

ایلان ماسک در توییتر خود نوشت: نگرانی درباره ویروس کرونا احمقانه است و ترس ، ذهن را می کشد. بسیاری از کاربران از او انتقاد کردند و او را به تمسخر گرفتند.

کیم کارداشیان نیز در حالی که خود فاصله اجتماعی را رعایت نمی کند از دیگران میخواهد تا از دیگران فاصله بگیرند.

سلبریتی ها در بیشتر مواقع به دیده شدن فکر می کنند و دوست دارند تا درهر موقعیتی دیده شوند. بنابراین خیلی از واکنش های آنها طبیعی می باشد.

منابع:

https://www.buzzfeed.com/mjs538/dumbest-things-celebrities-have-said-or-done-about-the

https://www.billboard.com/articles/news/9331294/celebrities-talking-about-coronavirus

 

 

 

 

 

var loaded = false; var loadFB = function() { if (loaded) return; loaded = true; (function (d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "http://connect.facebook.net/fa_IR/sdk.js#xfbml=1&version=v3.0"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); }; setTimeout(loadFB, 0); document.body.addEventListener('bimberLoadFbSdk', loadFB); })();


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن