سریال افرافرهنگ و هنر

آیا فصل دوم سریال افرا ساخته می شود؟

مرگ پیمان در سریال افرا این مجموعه را خیلی تلخ کرد و همین موضوع یکی از انتقادهایی است که درباره آن مطرح می شود. کامیبز دارابی، تهیه کننده، درباره این موضوع گفته: قبول دارم که کار ما تلخ است اما این ماهیت قصه است. وقتی در یک قصه یک جوان می‌میرد طبیعی است که ماجرا تلخ می‌شود. حتی وقتی قرار است یک جوان اعدام شود به‌هرحال داستان تلخ است اما ماهیت قصه تلخ است. از طرفی قبول دارم که حال مردم و جامعه خوب نیست و این تلخی اذیت‌شان می‌کند، ولی وقتی  همه می‌بینند و می‌گویند تلخ است بدین معناست که کار ما سیاه نیست. چون اگر سیاه بود کسی دنبال نمی‌کرد و این سیاهی آزاردهنده می‌شد اما آقای توفیقی گفت ان‌شاءا… پایان قصه شیرین می‌شود.

آیا فصل دوم سریال افرا ساخته می شود؟

انتخاب روزبه حصاری برای نقش مسعود

یکی از ویژگی های سریال افرا بازی های خوب آن است به ویژه روزبه حصاری به خوبی از عهده نقش مسعود برآمده است. بهرنگ توفیقی درباره انتخاب حصاری برای این نقش گفته: واقعیت این است که اولا من سریال‌ها را می‌بینم و بازی‌اش در بچه‌مهندس را هم دیده بودم. اما روزبه حصاری را سال‌هاست که می‌شناسم و تئاترهایش را هم دیده بودم. او همچنین نامزد من برای بازی در سریال پدر بود که به دلیل اجرای تئاتری که داشت نتوانست بازی کند. منظورم همان نقشی است که نیما رئیسی بازی کرد. با این حال تکلیف من با این بازیگر روشن بود و می‌دانستم این توانایی در وجود این بازیگر هست. درباره همه بازیگرها این اتفاق افتاد. من به توانایی تک‌تک آنها و ابعاد بازیگری‌شان واقف بودم. حتی در مورد کاراکتر پیمان به من گفتند نمی‌تواند آن معصومیت را در بازی پیمان داشته باشد اما من می‌دانستم که این اتفاق می‌افتد، ولی به عقیده عده‌ای به لحاظ کلیشه‌ای شاید سینا مهراد به نقش پیمان نزدیک‌تر بود اما من سریال‌ها را می‌بینم و با دیدن آنها به توانایی بازیگر پی می‌برم.

ماجرای فصل دوم سریال افرا

و اما نکته اصلی و مهم این است که آیا فصل دوم سریال افرا ساخته می شود؟ طبیعی است که اگر قرار بر ادامه دادن این مجموعه باشد شخصیت های آن این پتانسیل را دارند که ماجراهای تازه ای را شروع کنند اما توفیقی در این باره چه گفته است؟

کارگدان سریال افرا گفته: من هیچ‌کدام از سریال‌هایی که ساختم فصل دوم ندارد. چون خودم دوست ندارم. به این دلیل که با شخصیت‌هایم زندگی و با کار خیلی احساسی برخورد می‌کنم و این فاصله و بعد رجوع کردن را دوست ندارم. من یک سال افرایی زندگی کردم. بنابراین، این رجعت خیلی سخت است اما دوست دارم قصه‌ای شبیه به افرا با گروه دیگری ساخته شود.

۰ ۰ آرا

رأی دهی به مقاله

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!

[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن