سریالسریال ایرانیسریال پایتخت ۶

اسامی بازیگران سریال پایتخت ۶+ خلاصه داستان و عکس بازیگران

در این مطلب همه چیز درباره پایتخت ۶ نوشته شده است. این سریال برای نوروز ۹۹ ساخته می شود. این می تواند خبر خوشحال کننده برای طرفداران این مجموعه طنز و مهیج باشد. پیش بینی می شود سریال پایتخت ۶ پربیننده ترین برنامه تلویزیونی در نوروز باشد. این مجموعه در چند سال اخیر پر طرفدارترین سریال سیما بوده است. پیش از این قرار بود ورژن سینمایی این سریال برای پخش از تلویزیون آماده شود اما فوت ناگهانی “خشایار الوند” یکی از نویسندگان اصلی این سریال باعث متوقف شده پروژه شد.

حالا گروه برنامه ریز و تولید کننده پایتخت در تدارک تکمیل تصویر برداری و تدوین نهایی فصل ششم این سریال برای پخش در ایام نوروز سال ۹۹ هستند. الهام غفوری تهیه کننده این سریال پایتخت ۶ درباره آخرین وضعیت ساخت سریال گفت: خوشبختانه همه بازیگران در کنار ما هستند و برای همه‌شان قصه طراحی می‌شود.

اسامی بازیگران و نقش هایشان

محسن تنابنده (نقی معمولی)
ریما رامین فر (هما سعادت)
احمد مهران فر (ارسطو عامل)
سارا و نیکا فرقانی اصل (ساراونیکا)
نسرین نصرتی (فهمیه)
هومن حاجی عبداللهی (رحمت)
مهران احمدی (بهبود فریبا)
بهرام افشاری (بهتاش فریبا)

اسامی بازیگران سریال پایتخت ۶+ خلاصه داستان و عکس بازیگران
همه چیز درباره پایتخت ۶

خلاصه داستان سریال

داستان سریال پایتخت ۶ هنوز لو نرفته و هیچکدام از بازیگران و دست اندرکاران سریال حاضر به صحبت در این باره نشدند. سیروس مقدم کارگردان پایتخت اما در جدیدترین مصاحبه خود در خصوص ماجرای فصل ششم این سریال پر طرفدار توضیحاتی داده که می خوانید:

«واقعیت این است کاراکتر بابا پنجعلی (علی‌رضا خمسه) که در فصل ششم فوت کرده است البته در طول سریال کماکان درباره‌اش صحبت و برخی از اتفاقاتش برای مخاطب یادآوری می‌شود. مثل قسمت قبل که بهبود (مهران احمدی) نبود و مدام مثل انسان زنده کنار قصه قرار داشت. اگر بخواهیم بگوییم چه شگفتانه‌ جدیدی برای مخاطب طی فراز و نشیب‌های قصه داریم، بازگشت بهبود به قصه است؛ آن هم از شاخ آفریقا پیدایش می‌شود.

این نتیجه رسیدیم که تمام خصوصیات، ویژگی‌ها و ظرفیت‌های نقش “بابا پنجعلی” در ۵ فصل گذشته به پایان برسد و دچار بیماری آلزایمر می‌شود و تحلیل می‌رود؛ به جایی می‌رسد که اتفاق جدیدی برای عرضه به مخاطب ندارد. محسن تنابنده هم توضیح داد که اگر نتوانیم برای این کاراکتر قصه بسازیم و موقعیت جدیدی برای آن خلق کنیم با خاطره‌ای خوب با این کاراکتر خداحافظی می‌کنیم.»

ارسطو یا بابا پنجعلی؟

قبل از شروع به کار نگارش پایتخت ۶ شایعاتی درباره نقش های بابا پنجعلی (با بازی علیرضا خمسه) و ارسطو (احمد مهران فر) شنیده می شد.بالاخره شخصیت بهبود با بازی مهران احمدی لحظات کمیکی را رقم می زد و با مشورت آقای تنابنده و آقای مقدم شخصیت بابا پنجعلی حذف شده و بر اساس نیاز قصه بهبود برمیگردد. ‌

‌چون سریال برای نوروز است، قرار نیست با فوت بابا پنجعلی مواجه باشیم اما مدتی از فوت او گذشته است. از سال گذشته هم آقای خمسه و هم آقای تنابنده اعلام کرده بودند که نقش داشت تکراری میشد و با ویژگی هایی که برایش رسم شده بود امکان طراحی موقعیت و شوخی جدید نداشت و دست و بال نویسنده را می بست.

همچنین در مصاحبه ای جداگانه سیروس مقدم درباره بازی تحمد مهران فر در پایتخت ۶ و ماجراهای جالب نقش ارسطو تاکید کرد.

اسامی بازیگران سریال پایتخت ۶+ خلاصه داستان و عکس بازیگران
همه چیز درباره پایتخت ۶ + جزئیات

بهبود چطور بر می گردد؟!

سیروس مقدم، کارگردان پایتخت : ما بهبود را زنده کردیم و اتفاقاً از شاخ آفریقا پیدا می‌شود و به قصه برمی‌گردد. بهرام افشاری (بهتاش) در فصل جدید پررنگ‌تر می‌شود و یکی از نقش‌های کلیدی سریال را برعهده دارد، دروازه بانی را با شخصیتی که عهده دار آن است تجربه می‌کند و با کلاه پیتر چکی کار را بسیار دیدنی می‌کند. در فصل جدید شخصیت «بابا پنجعلی» حذف می‌شود اما کماکان برای او قصه‌پردازی را داریم. قرار است بخشی از سریال پایتخت ۶ در کشور ایتالیا ضبط شود.

بهتاش در نقش دروازه بان!

سیروس مقدم در خصوص نقش بهتاش فریبا با بازی بهرام افشاری چنین گفت: «بهرام افشاری در این قسمت یکی از نقش‌های کلیدی کار را بازی می‌کند؛ به خاطر فیزیک و قد و قامت رعنایی که دارد آقای تنابنده کار جدیدی برای او خلق کرده و از تست‌های گریم با کلاه پیتر چکی‌اش معلوم است که در این فصل دروازه‌بانی می‌کند. خودش قصه‌های جدید و با مزه‌ای را خلق می‌کند؛ به واسطه آن وارد فضاهای جدیدی از سریال “پایتخت” می‌شویم که پررنگ و جذابند.»

گروه‌سازنده سریال پایتخت روز جمعه ۶ دی با حضور در ورزشگاه آزادی و همزمان با دیدار نساجی قائمشهر و پرسپولیس تهران بخشهایی از این سریال را تصویربرداری کردند و بهرام افشاری در نقش دروازه بان ذخیره تیم نساجی قائمشهر جلوی دوربین رفت.

 

امتیاز کاربران: ۴.۳۳ ( ۹ رای)

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن