برترین رمان های عاشقانه 2019بهترین رمان عاشقانه ایرانیبهترین رمان عاشقانه ایرانی در سال 98بهترین رمان های عاشقانه 2019پرفروش ترین رمان های عاشقانه 2019رمان عاشقانهرمان عاشقی

بهترین رمان های عاشقانه در سال 2019 –

بهترین رمان های عاشقانه در سال 2019

در زیر به چند تا از بهترین رمان های عاشقانه سال 2019 اشاره می شود.

رمان عاشقانه: ژانری جذاب برای خیلی ها

رمان خواندن همیشه تفریح و سرگرمی بسیار لذتبخشی بوده است. رمان ها انسان را وارد دنیای خود می کنند و به آنها دید تازه ای می دهند. رمان های عاشقانه در میان انواع رمانها طرفداران زیادی دارد چون از عشق و دوست داشتن صحبت می کند و داستان دو فرد که همدیگر را دوست دارند به تصویر می کشد. در این رمان ها خواننده با چالش ها و مشکلات و با لحظه های خوش و عاشقانه آنها ارتباط برقرار می کند و آنها را درک می کند.

1. بهترین رمان های عاشقانه در سال 2019 THE BRIDE TEST

زن جوان ویتنامی به امید یافتن یک شوهر و زندگی بهتر از فرصتی برای سفر به آمریکا استفاده می کند.

Esme Tran شرمنده نیست که با کار به عنوان خدمتکار در یک هتل در مینی سیتی ، از خانواده خود حمایت می کند اما او مخفیانه آرزوی زندگی ای متفاوت برای خود و دختر 5 ساله اش دارد. پس از یک دیدار اتفاقی ، یک زن ثروتمند آمریکایی از اسما دعوت می کند تا تابستان را در ایالات متحده آمریکا بگذراند ، به امید اینکه او ممکن است مورد مناسبی برای پسرش جهت ازدواج باشد.

در همین حال ، در کالیفرنیا ، Khai با دیدن اینکه مادرش این قدم جدی را برداشته است وحشت می کند اما از مادرش می خواهد که اگر قول دهد هرگز دوباره  در زندگی او دخالت نکند ، قبول کند که میزبان اسما باشد. خای به عنوان یک مرد مبتلا به اوتیسم ، خود را متقاعد کرده است که که قلبی ازسنگ دارد و به معنای واقعی کلمه، قادر به دوست داشتن کسی نیست.

داستان THE BRIDE TEST

اسما می خواهد زندگی بهتری برای خودش داشته باشد اما دنبال این است که آیا خای اگر حقیقت را بداند می تواند به او علاقه مند شود: او بی سواد است و یک دختر خردسال دارد که در موردش چیزی به او نگفته است.

سوء تفاهم ها و تلاش های آنها برای برقراری ارتباط پر از لطف ، شوخی و چیزهای جالب است. پس از یک رفتار جنسی عجیب و ناامید کننده ، خای از برادرش برای کمک و آگاهی به او در موضوعات جنسی کمک می خواهد. همانطور که خای و اسما وقت بیشتری را در کنار هم می گذرانند ، متوجه می شوند که علی رغم اختلافاتشان ، یک زوج عالی برای یکدیگر هستند. شخصیت های مجزای آنها (خای یاد می گیرد که قلب خود را بشناسد و عزم خود را برای دستیابی به اهداف و آرزوهایش دنبال کند) به همان اندازه دلپذیر و قدرتمند است که روند تکاملی آنها به عنوان یک زوج. این یک رمان عاشقانه خیره کننده و عالی است که می توان از خواندن آن لذت برد.

2. بهترین رمان های عاشقانه در سال 2019 THE UNHONEYMOONERS

یک زن بدشانس سرانجام در یک سفر به هاوایی که همه هزینه هایش پرداخت شده است ، عاشق می شود و این بار کاملا خوش شانس است.

از گیر کردن دستش در 6 سالگی در یک دستگاه بازی گرفته تا از دست دادن شغل خود ، “الیو تورس” هرگز احساس نکرده است که در زندگی اش خوش شانسی ای را هم تجربه کرده باشد.  اما سرنوشت او وقتی تغییر می کند که خواهر دوقلویش و دامادشان در مراسم عروسی خود دچار مسمومیت غذایی می شوند و نمی توانند به ماه عسل بروند چون بسیار مریض هستند.

داستان THE UNHONEYMOONERS

فقط او مجبور است سوییت ماه عسل را با فردی که اصلا از او خوشش نمی آید یعنی اتان توماس ، برادر داماد به اشتراک بگذارد. اوضاع موقعی بدتر می شود که  ، رئیس جدید الیو و دوست دختر سابق اتان در هاوایی ظاهر می شوند و هر دوی آنها را مجبور می کنند وانمود کنند که تازه با هم آشنا شده اند زیرا پکیج تعطیلاتی همه جانبه آنها غیرقابل انتقال و به نام خواهر الیو بود. به علاوه ، اتان واقعاً می خواهد اعتبار خود را در مقابل دوست دختر سابقش حفظ کند.

این داستان تقریباً به طور انحصاری از دیدگاه الیو روایت می شود ، و تمام ارتباطات از لنز بدبینانه وی عبور می کند تا اینکه اتان موفق می شود قلب او را تصاحب کند . برای رسیدن به خوشبختی ، اتان مجبور نبود به الیو ثابت کند که او می تواند مرد بهتری باشد و  تنها نیاز داشت به او ثابت کند که آدم بدی نیست. برای آنها ماجراهای بسیار جالبی اتفاق می افتد و کم کم آنها دیوانه و عاشق همدیگر می شوند. این رمان، نوشته ای صمیمی و خنده دار است. ،این عاشقانه به همه نشان می دهد که بهترین چیزهای زندگی همه جانبه و غیرقابل انتقال و همچنین رایگان هستند.

3. بهترین رمان های عاشقانه در سال 2019 THE WEDDING PARTY

یک رابطه یک شبه به آهستگی در کتاب سوم “گیلوری” به یک رابطه طولانی مدت تبدیل می شود که بسیار عاشقانه است.

مَدی فارست و تئو استفانز هیچگاه از یکدیگر خوششان نمی آمده است. مَد فکر می کند تئو گوشت تلخ و مغرور است  و تئو نیز فکر می کند او یک دختر شلوغ و بی روح است. با این حال ، داشتن یک دوست مشترک یعنی الکسا مونرو بدین معنی است که آنها چاره ای جز دیدن یکدیگر از لحاظ اجتماعی ندارند. بعد از سالها درگیری متقابل ، مَدی و تئو بعد از جشن تولد تئو با هم یک رابطه جنسی یک شبه برقرار می کنند. آنها دوست ندارند تا عاشق همدیگر شوند اما روند زندگی شان طوری پیش می رود که سرانجام عاشق هم می شوند.

4. بهترین رمان های عاشقانه در سال 2019 THE RIGHT SWIPE

رایانون هانتر که یک کارآفرین جاه طلب است ، یک اپلیکیشن دوست یابی موفق که به زنان حس ایمنی و کنترل می بخشد ایجاد کرده است  اما او چیزهای بیشتری می خواهد. اگر او بتواند یک سرویس آشنایی سنتی تر را به دست آورد می تواند به صورت تصاعدی، تجارت خود را توسعه داده و به هدف خود برسد. اما سخنگوی جدید خود این سرویس قدیمی تر دوست یابی یعنی فوتبالیست سابق، سامسون لیما کارها را خراب می کند. سامسون یکی از اعضای اپلیکیشن دوست یابی بود که راینون را رها کرد.بر اثر کش و قوس هایی که در این میان رخ می دهد آنها عاشق هم می شوند.

5. بهترین رمان های عاشقانه در سال 2019 Pride, Prejudice, and Other Flavors

تریشا راجی یک شاهزاده است که خانواده اش به ریشه های اشرافی هند و همچنین ادغام آن در زندگی آمریکایی ها افتخار می کنند. راج ها در حال آماده سازی برای فعالیت های خود در منطقه خلیج فارس هستند. او و سرآشپز دارسی “دی جی” کین در یک رویداد سیاسی ملاقات می کنند و عشق اولیه بین آنها جرقه می زند.

در حالی که این دو سعی دارند مسائل را عادی جلوه دهند ، برخوردهای بعدی شکاف طبقاتی آنها را تشدید می کند. با این حال ، همانطور که هر هواداری می داند ، سرانجام غرور و تعصب جایش را به عشق خواهد داد. به طرز جالبی نویسنده، رمان محبوب “غرور و تعصب” را بازنویسی می کند . استفاده او از دیدگاه های دوگانه ، زندگی درونی هر دو شخصیت را آشکار می کند. آرام آرام آنها عاشق همدیگر می شوند و در این بین ماجراهای جالب و مهم تاریخی ای رخ می دهد.

6. بهترین رمان های عاشقانه در سال 2019 THE GIRL HE USED TO KNOW

آنیکا رز که زنی دارای بیماری اوتیسم  است، ده سال گذشته را به تنهایی زندگی کرده است و زندگی او را به سمت استقلال سوق داده است. با این وجود روبرو شدن با جاناتان هافمن در بخش مواد غذایی منجمد فروشگاه محلی آنها ، امید چیز دیگری را در او برانگیخته است.

در پی یک اذیت و آزار در کلاس هفتم ، آنیکا مجبور به ادامه درس در خانه شده بود  و این موضوع حالا زندگی دانشگاهی او را به چالش کشیده است. خوشبختانه ، درست وقتی او قصد داشت دانشگاه را رها کند هم اتاقی دلسوز او ، جنیس ، آنیکا را زیر بال و پر خود گرفت و به او در خواندن بهتر و پاسخ دادن به نشانه های اجتماعی کمک کرد.

این جانیس بود که آنیکا را به اولین جلسه باشگاه شطرنج خود برد و این مکان بعدا برای آنیکا مقدس شد. با وجود تخته شطرنج در مقابل او ، آنیکا می توانست وارد فضایی از قوانین روشن و بدون احساسات گیج کننده شود و در باشگاه شطرنج بود که آنیکا و جاناتان برای اولین بار با یکدیگر دیدار کردند. پس از این که در اولین بازی خود او را محک زد ، جاناتان توسط آنیکای زیبا و در عین حال بسیار خجالتی بازنده شد. در طی مسیر درسی ،عاشقانه های جاناتان و آنیکا از کارهای آزمایشی به یک ماجرای پرشور تبدیل می شود.

داستان بهترین رمان های در سال 2019

اندکی پس از آن که جاناتان شغلی در نیویورک پیدا می کند اما این عشق ، فروکش می کند. آیا اکنون که جاناتان از آنیکا جدا شده است  می تواند قلب خود را دوباره به روی عشق آنیکا باز کند یا راز پشت جدایی شان هم چنان آنها را جدا نگه خواهد داشت؟ ابتدا با گفتن داستان از منظر آنیکا ، نویسنده اندیشه  های آنیکا را با جملات ساده و توضیحات مختصر به تصویر می کشد.

با توجه به تعادل بین قدرت عاطفی و فکری آنیکا و جاناتان ، “گریوز” یک رابطه عاشقانه باورپذیری را ایجاد می کند که در آن آنیکا به شکلی متفاوت دیده می شود.  تفاوت های او با دیگران به نقظه قوت او تبدیل می شود و آنیکا را وادار می کند تا برای نخستین بار در زندگی خود مهار زندگی اش را در دست بگیرد. این یک رمان عاشقانه است که می توانید از آن لذت ببرید.

منابع:

www.kirkusreviews.com/

 


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن