عکس بازیگران

بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا

بیوگرافی شادی اسداللهی مجری با استعداد و خواننده اپرا خوش صدای زن با عکس های اینستاگرام شادی چندشنبه با سینا و ماجرای زندگینامه خصوصی با همسر و فرزندش ، شادی چند سال دارد و همه این مطالب را در ایران پاتوق مطالعه فرمایید

بیوگرافی شادی اسداللهی

شادی اسداللهی مجری تلویزیونی و خواننده زن ایرانی در سال 1351 در شهر تهران متولد شده است و هم اکنون ساکن شهر لندن در کشور انگلستان می باشد.

بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا

شادی اسداللهی کیست ؟

شادی مجری توانمند و با استعداد زن ایرانی است که در رادیو و تلویزیون کار مجری گری را برعهده دارد .

او به غیر از کار اجرا دارای صدای خوشی می باشد و در عرصه خوانندگی نیز فعالیت می کند. شادی در برنامه چند شنبه با سینا کار مجری گر را برعهده دارد که خیلی مورد توجه تماشاگران قرار گرفته است.

بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا

شادی و حضور در برنامه چندشنبه با سینا

شادی در سال های اخیر مجری برنامه چندشنبه با سینا به همراه سینا ولی الله می باشد که با او همکاری می کند.

برنامه چند شنبه با سینا یک برنامه جذاب و پربیننده است که به زبان فارسی می باشد که در این برنامه با مهمانهای ایرانی مختلفی مصاحبه می شود و قسمتهای باحال و دیدنی دیگری دارد که ببینده را جذب خود می کند.

این برنامه هم اکنون جمعه ها ساعت 21 به وقت ایران از شبکه MBC Persia پخش می شود و بعد از آن ساعت 22 برنامه پرشیاز گات تلنت به نمایش در می آید.

بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا

ماجرای ازدواج شادی اسداللهی

شادی اسداللهی چندین سال پیش ازدواج کرده است و همسر شادی به اسم پوریا ماهرویان می باشد . پوریا ماهرویان خبرنگار سرویس جهانی بی بی سی و عکاس نیز است .

شادی و همسرش این زوج هنرمند دارای یک فرزند هستند و نام پسرشان سامیار می باشد.

بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا

سرگرمی ها و علایق شادی اسدالهی

شادی علاقه خاصی به خواندن آواز دارد و کلاسهای خوانندگی بیشتر در سبک اپرا را گذرانده است و بیشتر سرگرمی او خواندن کتاب و رفتن به مسافرت می باشد.

بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا

عکس های اینستاگرام شادی اسداللهی

بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا بیوگرافی شادی اسداللهی مجری جذاب در چندشنبه با سینا

آدرس پیج اینستاگرام شادی مجری

شادی اسداللهی بیش از 115 هزار دنبال کننده در صفحه اینستاگرام خود به آدرس shadi_asadollahii@ دارد. یکی از راه های ارتباطی او با مخاطبانش اینستاگرام است که او در صفحه اش تصاویر شخصی و فعالیت های هنری خود را با کاربرانش به اشتراک می گذارد .

پیشنهاد سردبیر
Source link

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن