twan kuyperبیوگرافیبیوگرافی twan kuyperبیوگرافی توان کایپردرآمد توان کایپرکمدین اینستاگرامکمدین های اینستاگراملی لی پونزیوتیوبرهای مشهور

توان کایپر | بیوگرافی twan kuyper

خیلی از شما که اکنون در حال خواندن این مطلب هستید حتما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعال هستید. همه شما هر روزه مقداری از وقت خود را صرف دیدن تصاویر و کلیپ هایی در جاهایی مانند اینستاگرام یا تلگرام می کنید. خیلی از شما احتمالا کلیپ هایی را از شخصی بنام توان کایپر(twan kuyper) دیده اید که همراه دوستانش ایده های طنزی را به تصویر کشیده اند. شاید شما نام این شخص را ندانید اما حتما چهره اش را دیده اید و قیافه او برایتان آشنا می باشد.

توان کایپر یک سرگرم کننده و شخصیت مشهور اینترنتی می باشد که توانسته از طریق ویدئوهای خنده دار و طنز به محبوبیت برسد و هم اکنون افراد زیادی در جاهایی مانند اینستاگرام و یوتیوب یا توییتر او را دنبال می کنند و ویدئوهای و محتواهای او را مشاهده می کنند.

او هم اکنون در اینستاگرام بیش از هفت میلیون و دویست هزار نفر فالوئر یا دنبال کننده دارد و هم چنین در کانال یوتیوبی خود نزدیک به یک میلیون و هفتصد هزار نفر مشترک دارند که ویدئوهای او را مشاهده می کنند.

بیوگرافی توان کایپر (twan kuyper)

توان کایپر در نوزدهم ماه فوریه سال 1995 در کشور هلند متولد شده است و اکنون 25 سال دارد. او دارای 2 خواهر و یک برادر است که نامش جاز می باشد. یکی از خواهرهای او که لیسا نام دارد در ویدئوهای یوتیوبی او حضور داشته است.

او از همان ابتدا به مدلینگ علاقه زیادی داشت و به همین خاطر این کار را از 16 سالگی شروع کرد. او در چندین جشنواره ، عکاسی و مراسم های مربوط به مدلینگ حضور داشته است.

در سال 2013 ، توان کایپر(twan kuyper) که علاقه زیادی به مدلینگ داشت به فلوریدا سفر کرد تا سطح خود را در حرفه مدلینگ بالاتر ببرد. او هم چنین برای آژانس مدلینگ Next Models نیز کار مدلینگ انجام داد.

توان کایپر | بیوگرافی twan kuyper

معرفی شدن به واین توسط لی لی پونز

بعدتر او توسط بهترین دوستش یعنی لی لی پونز به برنامه واین (vine) معرفی شد. او در همان روز اول ورود به این پلتفرم اشتراک گذاری ویدئو ، هشتاد هزار فالوئر بدست آورد و در ظرف یک هفته توانست به 1 میلیون نفر فالوئر برسد. قبل از آن که این اپلیکیشن تعطیل شود او بیش از 2 میلیون دنبال کننده در واین داشت.

در سال 2015 او در موزیک ویدئویی مسخره و طنز(پارودی) با نام Worth it از Fifth Harmony حضور یافت.  در این موزیک ویدئو او و عده ای دیگر با حرکاتی طنز به تمسخر آهنگ اصلی این موزیک ویدئو پرداخته می توانید. می توانید این ویدئو را در یوتیوب مشاهده کنید.

پس از یک سال توان کایپر(twan kuyper) نقش هایی را در فیلم های women on the edge و the broken record بازی کرد. همان سال او با شخصی دیگر به یک تور رفت تا مستقیما با طرفدارانش تماس و ارتباط بگیرد.

کایپر هم چنین فعالیت خود را در شبکه یوتیوب آغاز کرد. او در دوم مارس سال 2015 ، کانال خود را در پلتفرم یوتیوب راه اندازی کرد که twan kuyper نام دارد. این کانال حالا بازدیدهای زیادی دارد و تا سال 2019 بیش از 14 میلیون بار ویدئوهایش دیده شده است. در همین سال توان کایپر قراردادی را با موسسه سرگرمی و اینترتیمنت 26MGMT امضا کرد تا با آن همکاری داشته باشد.

درآمد و ارزش شبکه

توان کایپر یکی از ستارگان در حال رشد رسانه ها و شبکه های اجتماعی می باشد و توانسته افراد زیادی را به سوی خود جذب کند. بنابر ادعای برخی منابع آنلاین ، ارزش شبکه او نزدیک به دو میلیون دلار می باشد.

او تا سال 2109 در کانال یوتیوب خود توانسته به طور میانگین برای هر ویدئویش بیش از 100 هزار بازدید دریافت کند . او سالانه چندین هزار دلار از کانال یوتیوبی خود کسب درآمد می کند.

روابط توان کایپر

توان کایپر(twan kuyper) پیش تر با لاندن گوهین(London Goheen) رابطه عاشقانه ای داشت. آنها ارتباط عاطفی خود را از ماه اکتبر سال 2017 شروع کردند اما این رابطه دیری نپایید و پی از یک سال تمام شد. دوست دختر سابق توان حالا با ریس هاوکینز (Reece Hawkins) رابطه عاشقانه دارد. دوست دارید بدانید حالا توان کایپر با چه کسی است؟

همان گونه که از حساب های اجتماعی او پیداست ، حالا وی با ستاره مشهور اینترنتی یعنی لی لی پونز ارتباط عاشقانه دارد. البته وجود رابطه میان آنها در سال های 2015 و 2016 هم گزارش شده بود اما از طرف آنها تایید خاصی نشده بود. حالا اما آنها عکس های دونفره خود را مدام در صفحات اینستاگرام خود به اشتراک می گذارند.

توان کایپر | بیوگرافی twan kuyper

او برای فالوئرهای اینستاگرام خود عکس هایی از روابط دونفره جذابشان و هم چنین دیگر دخترانی که دوستان نزدیک او محسوب می شوند پست می کند. او هم چنین در حساب اینستاگرام خود عکس هایی از سفرهایش ، عکس های مدلینگ و دوستان پسرش را پست می کند. مدیر کارهای او گری لورنزو می باشد.

در سال 2015 شایعاتی پیرامون دوستی او با لی لی پونز در رسانه ها و فضای مجازی پخش شد. سال بعد شایعات دیگری درباره رابطه دوستی او با هانا استاکینگ بین افراد چرخید که هیچ کدام تایید نشدند.

شهرت

مجله مشهور فوربز او را آینده اینفلوئنسری نامیده است . توان کایپر اکنون یکی از موفق ترین چهره های اینترنتی است و توانسته با کلیپ های طنز و خلاقانه به جایگاه بسیار خوبی در میان افراد زیادی دست پیدا کند.

او خودش یکی از طرفداران سرسخت کوین هارت (kevin hart) می باشد و آرزو دارد تا او را یک بار در طول زندگی خود ببیند. کویپر هم چنین رابطه خیلی خوبی با یوتیوبرهایی مانند لی لی ، رودی منکوسو ، کریستین دلگروسو ، بارت بیکر ، هایس گریر و نش گریر دارد و در چندین ویدئو با آنها همکاری داشته است.

در کنار ساختن ویدئوهای طنز او هم چنین علاقه زیادی به بسکتبال دارد و از یک رژیم غذایی مناسب و خوب برای داشتن بدنی سالم پیروی می کند.

حرفهای توان کایپر(twan kuyper) درباره خودش

او درباره خودش می گوید :

” من واقعا علاقمندم که بدانم در آینده چه اتفاقی قرار است بیفتد و دوست دارم تا سطح کاری خود را بالاتر ببرم. من دوست دارم بیشتر کار مدلینگ و بازیگری انجام دهم و از پلتفرم شبکه های اجتماعی برای این دو موضوع استفاده کنم.”

“من هم چنین خیلی خوشحال و هیجانزده هستم که برندها در حال هزینه کردن بیشتری روی محتوای دیجیتال شبکه ها و پلتفرم های اجتماعی هستند. از اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی مانند من خواسته می شود تا ویدئویی را تهیه کنند که گنجایش و ظرفیت بالاتری داشته باشد. برندها به شما می گویند من هزینه ات را می دهم ، تو برو و یک فیلم خوب بساز. این خودش یک تلویزیون جدید است. دیگر مسئله حضور در یک شو و نمایش نیست بلکه شما برنامه و شوی خودتان را می سازید.

نسل جوان تر دیگر چندان تلویزیون نمی بیند . من خواهری کوچکتر از خود دارم که اصلا تلویزیون نمی بیند . حتی خود من هم دیگر تلویزیون نمی  بینم . جهان شبکه های اجتماعی مانند توییتر ، واین ، اسنپ چت، اینستاگرام به تلویزیون نسل جوان تر تبدیل شده است و آنها هر روز آنها را تماشا می کنند.

ادامه حرفهای وی

آنها وقتی مرا در شبکه های اجتماعی می بینند احساس می کنند که با من آشنا هستند و نسبت به من احساس نزدیکی می کنند و این احساسشان هم درست است چون آنها واقعا مرا می شناسند. برای همین است که این کمپین های تبلیغاتی برند بسیار موثر هستند.ما روی این بچه ها تاثیر می گذاریم چون آنها به ما اعتماد دارند. ما بر خلاف تبلیغات که به آنها می گویند که این را بخرید یا آن را بخرید به آنها می گوییم که من به این برند اطمینان دارم و شما هم می توانید به آن اعتماد کنید.”

“من عاشق کار با لی لی هستم و هم چنین کار با رودی منکوسو ، کریستین دلگروسو ، بارت بیکر ، هایس گریر و نش گریر هستم و آنها به من انرژی می دهند. آنها واقعا بامزه هستند. در رسانه های اجتماعی هر کس نظر و عقیده خودش را دارد اما همه ما د رنهایت برای ساختن چیزی بامزه به یک نظر واحد می رسیم. من انتظار نداشتم که آنها اینقدر خوب و مهربان باشند و این موضوع مرا غافلگیر کرد. این خیلی خوب است که به کسی دیگر حسادت نکرد و همگی به همدیگر کمک کنیم تا سطح کارمان بالاتر برود.”

فیلم ها و سریال های توان کایپر(twan kuyper)

A Mother’s Sacrifice : داستان این فیلم درباره مادری است که می ترسد دخترش ربوده شده باشد چون یک تماس تلفنی توسط چیزی مشکوک دچار اخلال می شود. در این فیلم توان کایپر نقش فردی به نام بن را بازی می کند.

Woman on the edge : این فیلم درباره یک روزنامه نگار تحقیقات است که به دنبال خودکشی خواهرش کشف می کند که خودکشی خواهرش شاید یک قتل بوده باشد و این اتفاق با چند قتل اخیر که تلاش شده شبیه خودکشی به نظر برسد، ارتباط دارد. توان کایپر در این فیلم نقش فردی به نام کِن را بازی می کند. این فیلم در سال 2018 به نمایش درآمد و نمره ضعیفی کسب کرده است.

Star Wars in the hood: این ویدئوی کوتاه که در سال 2016 عرضه شد یک فیلم کوتاه طنز می باشد که توان کایپر در نقش یک پلیس در آن بازی کرده است.

King Bachelor’s Pad: این مجموعه طنز یک سریال تلویزیونی می باشد و در چندین فصل تاکنون پخش شده است.

Date of Honor: این سریال تلویزیونی که از سال 2019 در حال پخش است درباره فردی به نام تدی وان است که همواره خانواده شلوغی داشته است. مادرش همیشه سعی کرده است تا نگذارد او ازدواج کند. برای همین او یک رابطه خیالی را با یک دختر و از راه دور ساخته است . توان کایپر در این فیلم نقش تدی را بازی می کند.

دوستان توان کایپر (twan kuyper)

رودی منکوسو: او متولد 28 سال 1992 می باشد . منکوسو به خاطر ویدئوهایش در یوتیوب شهرت زیادی پیدا کرده است. قبل از یوتیوب او در واین شهرت زیادی داشت. در یوتیوب ،بیش از 7 میلیون نفر او را دنبال می کنند تا بتوانند به روز کارهایش را مشاهده کنند. مدیر کارهای او John Shahidi از شرکت شاتز استودیو (shots studio) می باشد .

رودی در گلن ریج در نیوجرسی آمریکا بزرگ شد. پدرش یک فرد ایتالیایی آمریکایی می باشد و مادرش نیز اصالتی برزیلی دارد. او دبیرستان خود را در گلن ریج گذراند . او مدتی را هم در ریودوژانیرو زندگی کرده است و می تواند زبان پرتغالی را به خوبی و به طور روان صحبت کند. او نواختن پیانو را از 5 سالگی آغاز کرد و توانست استعداد خود را در زمینه موسیقی از همان کودکی نشان دهد. او یک خواهر به نام ماریانا دارد که در ویدئوهایش نقشی مهم را بازی می کند .

لی لی پونز(دوست دختر) : لی لی پونز به خاطر ساخت کلیپ های طنز در اینستاگرام و دیگر جاها مانند یوتیوب دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد. تنها در اینستاگرام او 40 میلیون و چهارصدهزار نفر دنبال کننده دارد. در یوتیوب هم او بیش از 14 میلیون دنبال کننده دارد و یکی از یوتیوبرهای مشهور می باشد که ویدئوهایش میلیون ها و حتی میلیاردها بار بازدید می شود.

او و چند نفر از دوستانش جزء کسانی هستند که به خاطر کلیپ های طنز و جالبی که می سازند در شبکه های اجتماعی بسیار مشهور هستند و کلیپ هایشان بسیار دیده می شود. کلیپ های خلاقانه ای که لی لی پونز و دوستانش می سازند خیلی از ماها را خندانده است و مطمئنا ما چهره آنها را در اینستاگرام بارها دیده ایم.

کینگ بچ: “اندرو بچلور” که با نام “کینگ بچ” شناخته می شود ، یک چهره مشهور  و از سلاطین برنامه واین است که به خاطر طرح های کمدی عجیب و غریب 6 ثانیه ای  خود معروف و مشهور شده است و توانست با این کلیپ ها بیش از 16 میلیون دنبال کننده در واین به دست آورد.

وی با آوردن افرادی مانند جاستین بیبر ، ککه پالمر و تایگا در برخی از ویدئوهای خود ، این پیام را با صدای بلند و واضح ارسال کرد که “حرفه جدید خود را بسیار جدی می گیرد”. اندرو به غیر از شخصیت واین ، فیلم های یوتیوب خنده دار  و تبلیغاتی نیز درست می کند و در فیلم های مختلفی هم بازی کرده است. او در مدت کوتاهی توانسته پایگاه هوادار و وفادار چند میلیون نفری را ایجاد کند.

منابع:

https://www.imdb.com/name/nm8244570/

https://www.imdb.com/name/nm8244570/bio

https://www.forbes.com/sites/mnewlands/2015/10/19/vine-star-twan-kuyper-is-the-future-of-influencer-and-brand-collaboration/#4bdf531320ad

https://articlebio.com/twan-kuyper

 


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن