لوازم منزل

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

شیشه پاککن آهنربایی ویترین و آکواریوم , شیشه پاککن دو لبه مغناطیسی , شیشه پاککن آپارتمان و ساختمان , شیشه تمیز کن مغناطیسی منزل

یکی از سخت ترین کارهای نظافت در هر مکانی ، تمیز کردن شیشه ها است . چراکه شما برای تمیزی بهتر ، باید دو طرفه شیشه ها را پاک کنید و این کار مستلزم صرف زمان و انرژی بسیار زیادی می باشد . از سویی دیگر بسیاری از پنجره ها را به دلیل قرار گیری در ارتفاع ، نمی توان به صورت کامل تمیز کرد ، به خصوص سمت خارجی پنجره که دسترسی به آن بسیار دشوارتر است . برای حل این مشکل ، از بالابر ، نردبان و … استفاده می شود که این امر هم ، همیشگی و مداوم نیست .

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه

پس در نتیجه شیشه ها ، همیشه کثیف هستند و باعث آزرده خاطر شدن شما می شوند . اما این مشکل نیز قابل حل خواهد بود . تنها کافیست ، از شیشه پاک کن مغناطیسی برای تمیز کردن شیشه ها استفاده نمایید . این شیشه پاکن ، به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان تمیز کردن شیشه ها را با صرف کمترین زمان و انرژی می دهد . شیشه پاک کن دو طرفه مغناطیسی ، دارای دو دسته می باشد که درون هر یک از دسته ها یک آهن ربای بسیار قوی قرار دارد .

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

دسته های شیشه پاکن مغناطیسی ، در دو طرف شیشه قرار می گیرند و یکدیگر را جذب می کنند . این امر باعث می شود شیشه پاکن ها بر روی شیشه به حالت ثابت در آیند . حال شما می توانید شیشه پاکن را بر روی سطح شیشه به حرکت در آورید ، خواهید دید که متناسب با حرکت دست شما ، دسته دیگر شیشه پاکن نیز در آن طرف شیشه به حرکت در می آید . به همین سادگی شما می توانید همزمان دو طرف شیشه را با حداقل زحمت ، تمیز کنید .

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99خرید شیشه پاک کن

راهی هوشمندانه برای پاک کردن پنجره ها برای آنها که پاکیزگی را دوست دارند

شیشه پاک کن جادویی مغناطیسی ویندو ویزارد طوری طراحی شده است که سطح بیرون پنجره را نیز بطور همزمان با داخل پنجره تمیز کند در حالیکه شما داخل منزل هستید

دیگر نگران پاک کردن شیشه های منزل و محل کار خود نباشید

سطح شیشه پاکن ها ، دارای یک ابر ، برای شست و شو و یک تیغه پلاستیکی برای آبگیری و پاک کردن شیشه می باشد . این ابر به صورت چسبی بر روی دسته ها قرار گرفته و شما در صورت نیاز می توانید آن را تعویض کنید . برای استفاده راحت تر از شیشه پاک کن دو طرفه ، باید به نحوه حرکت دسته ها دقت داشته باشید که البته حرکت های صحیح به صورت تصویری بر روی جعبه محصول برای شما به نمایش در آمده اند و شما می توانید به سادگی سطح شیشه را شست و شو و در نهایت آبگیری و پاک نمایید .

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

قیمت : 75,000  تومان

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

بر روی یکی از دسته ها ، دستگیره ای قرار گرفته است که به شما این امکان را می دهد تا ساده تر آن را به حرکت در آورید و بر روی دسته دیگر این شیشه پاکن مغناطیسی ، یک بند تعبیه شده که در انتهای آن یک حلقه قرار دارد . این بند جهت ایمنی هر چه بیشتر ، بر روی شیشه پاکن قرار گرفته و شما می توانید در حین کار و برای جلوگیری از افتادن دسته خارجی به پایین ، حلقه بند را درون یکی از انگشتان خود قرار دهید و یا اینکه آن را به جایی متصل کنید ، تا در صورت جدا شدن شیشه پاکن ، به هر دلیلی ، از افتادن دسته به پایین ، جلوگیری کنید .

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

با استفاده از شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه ، تنها کافیست یک طرف شیشه را پاک کنید و در نهایت خواهید دید که دو طرف شیشه پنجره شما تمیز شده است . از این محصول می توانید برای انواع شیشه ها ، نظیر پنجره ، آکواریوم ، ویترین ها و … استفاده نمایید . استفاده از شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه ، نیازی به صرف زمان و انرژی زیاد ندارد و در نهایت ، شما فقط یک طرف شیشه را پاک می کنید ولی درواقع دو طرف شیشه را تمیز خواهید کرد .

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

ویژگی های شیشه پاک کن مغناطیسی :

  • طراحی نوین و بسیار کارآمد
  • دارای دو دسته (دو طرفه)
  • دارای آهنربای بسیار قوی
  • دارای بند نگهدارنده ، جهت ایمنی بیشتر
  • دارای تیغه پلاستیکی جهت آبگیری و پاک کردن
  • دارای پوشش ابری جهت شست و شو ، با قابلیت تعویض
  • صرفه جویی در زمان و انرژی
  • قابل استفاده برای پنجره ، آکواریوم ، شیشه ویترین و …

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

شیشه پاک کن مغناطیسی

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

اتصال دوطرفه

کیفیت ساخت بسیار عالی

کوچک و کاربردی

ساخته شده از مواد ABS

استفاده از ویژگی مغناطیسی 

آهن ربای بسیار قوی

دارای لایه کتانی برای استفاده از مواد شوینده

تیغه پلاستیکی برای پاک کردن موثر

بند محافظ جهت جلوگیری از سقوط دستگیره بیرونی

مناسب پنجره آپارتمانها، ساختمانهای اداری، انواع شیشه های بزرگ، ویترین ها، اکواریوم و …

بدون نیاز به خم شدن (بی خطر)

طول بندمحافظ 130 cm

وزن: 430 gr

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99 خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99

قیمت : 75,000  تومان
خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه برای خانه تکانی 99Source link
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن