سریالسریال ایرانی

زمان پخش سریال چارسو + سایت های پخش کننده سریال چارسو

زمان پخش سریال چارسو همچنین شبکه ها ، اپلیکیشن و سایت های پخش کننده سریال چارسو به همراه جزئیات پخش این سریال را در این مطلب بخوانید. با وقوع شرایط جدید در کشور و خانه نشینی بسیاری از خانواده ها به سبب شیوع ویروس کرونا در کشور، سیما برنامه جدیدی برای پخش سریال های خود در نظر گرفته است. علاوه بر پخش تلویزیونی، چند سریال نیز در فضای مجازی سیما پخش می شود.

زمان پخش سریال چارسو + سایت های پخش کننده سریال چارسو
زمان پخش سریال چارسو

در همین ارتباط سریال طنز چارسو در برنامه پخش سیما در فضای مجازی قرار گرفته است. امین امانی کارگردان سریال چارسو درباره این سریال که به فضای مجازی صداوسیما آمده، گفت: سریال «چارسو» که مضمونی کمدی دارد، در ۱۳ قسمت  از شبکه نما و اپلیکیشن تلوبیون و سپهر معاونت فضای مجازی رسانه ملی پخش خود را از روز گذشته ساعت ۱۵:۱۵ آغاز کرده است در هر قسمت سریال چارسو یک موضوع مطرح و دوران‌های مختلف به ان پرداخته می‌شود.

این کارگردان تصریح کرد: «عصر بدوی»، «عصر قجری»، «عصر نودی» و «عصر صدوی» چهار دوره‌ای هستند که داستان‌هایی که در حدود دوماه تصویربرداری کرده‌ایم در آن‌ روایت می‌شود و به مضامینی نظیر تغذیه، تربیت فرزند، ازدواج، صله رحم، اوقات فراغت و … پرداخته می‌شود که نگاهی کمدی و طنز دارند.

وی افزود: برای مثال ما «چشم و هم‌چشمی» را در عصر حجر می‌بینیم و بعد در همان قسمت در خانواده‌ای دیگر در عصر قجر می‌بینیم که این چشم و هم‌چشمی به چه شکلی بروز یافته است.

امین امانی به تازگی ساخت مجموعه تلویزیونی «دنیای گمشده»را نیز به پایان رسانده است. همچنین فیلمنامه سریال «جزیره» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی توسط کیاوش زارع طلب درحال نگارش است که این کار نیز قرار است از معاونت فضای مجازی رسانه ملی پخش شود.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن