جملات خنده دار در مورد کروناجوک و طنز در مورد کروناخنده دارسخنان طنز در خصوص کروناطنز در خصوص کرونا ویروس

شوخی ها و جوک های جالب درباره ویروس کرونا | طنز با کرونا

این ایام ما همگی یک مهمان ناخوانده ای داریم که میخواهیم از او فرار کنیم چون میزبان او شدن ممکن است به قیمت جانمان تمام شود. درست حدس زده اید چون نام این مهمان ناخوانده، ویروس کرونا می باشد . ویروس کرونا تقریبا جهان را تعطیل کرده است. اما ترسناک بودن این ویروس دلیل نمی شود که درباره آن جوک و جملات خنده دار ساخته نشود. طنز سلاحی برای بالا بردن روحیه در مواقع حساس و بحرانی است.

بسیاری از رویدادهای مهم ورزشی کنسل شده اند و در بسیاری از کشورها قرنطینه عمومی اعلام شده است. کسی در خیابان ها قدم نمی زند و رستوران ها و کافه ها همگی بسته هستند. پارک ها و اماکن تفریحی همگی تعطیل هستند و خیلی از مردم در خانه هایشان خود را قرنطینه کرده اند.

ویروس کرونا عده زیادی را در سراسر جهان مبتلا کرده است و متاسفانه عده ای را به کام مرگ کشانده است. ترس ناشی از این ویروس در تمام جهان پراکنده شده است و خیلی ها را نگران کرده است.

طنز تفکر برانگیز است و ماهیتی چند لایه دارد و در پشت آن واقعیت‌های تلخ نهفته است. در طنز مقاصد اجتماعی و سیاسی نهفته است.  در طنز ساختار معنایی چند لایه و کلیدی وجود دارد که گذار از یکی به دیگری را فراهم می کند. طنز و شوخی می تواند از سطح استرس و ترس افراد بکاهد و به آنها حس خوبی ببخشد.

جوک ها و جملات خنده دار درباره کرونا

کرونا هم از موضوع طنز و شوخی مستثنی نشده است. این روزها در فضای مجازی جملات طنز و تصاویر خنده دار زیادی دیده می شود که می خواهیم به چند تا از آنها اشاره کنیم تا دور هم کمی خوش بگذرانیم:

1.وقتی واکسن این ویروس ساخته شد دوست ندارم هیچ یک شما که پیش از کرونا مخالف واکسن بودید ، از آن استفاده کنید. لطفا دررو و ریاکار نباشید.

عده ای همیشه مخالف واکسن بوده اند چون معتقد هستند که بهترین درمان روحیه خوب و داروهای گیاهی است .+ خوب اینها بنا به اعتقاد خودشان نباید از واکسن کرونا در صورت ساخت استفاده کنند.بهتر است راه درمانی خودشان را در پیش بگیرند.

2.پیش بینی: تا 9 ماه دیگر بچه های خیلی زیادی به دنیا خواهند آمد

این روزها خیلی ها در قرنطینه هستند و خوب کار خاصی هم ندارند. زن و شوهرهای زیادی در این ایام با هم روابط جنسی بیشتری خواهند داشت و خوب ممکن است منجر به تولد یک نوزاد شود. این مطلب از دید کاربران شبکه های اجتماعی پنهان نمانده است.

3.اگر برای 14 روز قرنطینه به 144 رول دستمال توالت نیاز دارید شما خیلی وقت بوده که بیمار بوده اید.

این روزها و به دلیل هجوم مردم به فروشگاه ها، کمبود دستمال توالت به شدت دیده می شود. این مسئله به سوژه ای برای طنز کاربران تبدیل شده است.

4.این چند وقت در قرنطینه با خانواده ام بیشتر صحبت می کنم. ادم های خوبی به نظر می رسند.

این هم طنزی دیگر است که نشان دهنده دور شدن ما از همدیگر بر اثر شبکه های اجتماعی و وسایل ارتباطی است. کرونا فرصتی برای در کنار هم بودن بیشتر پدید آورده است.

جوک در خصوص کرونا

  1. +تست کرونات مثبت شده؟

-این غیر ممکنه. من کلی ماسک و دستمال تو خونه ام دارم

خیلی ها از ترس کرونا در اوایل ماسک ها و دستمال های زیادی خریداری کردند. این موضوع برای خیلی ها سوژه طنز شده است.

6.چیزی که بعد از کرونا فهمیده ام این است که من عاشق دست زدن به صورتم هستم.

یکی از توصیه های بهداشتی ای که به افراد برای جلوگیری از شیوع کرونا و ابتلای آن می شود دست نزدن به صورت خود است. این کار واقعا سخت است و همین نکته تبدیل به سوژه طنزی برای کاربران شده است.

7.امسال سال دوری و دوستیه.

این ضرب المثل مشهور فارسی هم برای خودش تبدیل به سوژه جالبی شده است. به دلیل توصیه به دور ماندن جهت حفظ سلامتی، عده ای این ضرب المثل را به شکل طنز برای امسال استفاده می کنند.

8.عطسه دیگه حرمت نداره. قبلا عطسه می کردی بهت میگفتن عافیت باشه الان میگن جلوی دهنت رو بگیر

این هم یکی دیگر از واکنش های طنز به مسئله کرونا می باشد. این روزها افراد خیلی حساس شده اند و نسبت به عطسه و سرفه دیگران نوعی وسواس پیدا کرده اند.

9.بالاخره یه فرصت عالی واسه درونگراها پیدا شد تا خیلی راحت زندگی شون رو بکنن

افراد درونگرا کسانی هستند که به اندازه افراد دیگر از معاشرت های اجتماعی لذت نمی برند. برای همین قرنطینه خانگی ناشی از کرونا فرصتی عالی برای آنها می باشد.

سخنان طنز در خصوص کرونا

10.وقتی تو بانکی و دو نفر با ماسک وارد میشن و میفهمی اونا دزدن خیالت راحت تره.

ترس ناشی از کرونا هم در این گونه جوک ها و مطالب طنز نشان داده می شود. کرونا چون باعث مرگ افراد بسیاری شده است باعث ترس و نگرانی افراد زیادی شده است.

  1. توصیه های بهداشتی مربی باشگاه از توصیه های بهداشتی وزیر بهداشت دقیق تر بود.

این روزها عملکرد دولت ها در قبال کرونا به شدت تحت رصد مردم است. یکی از شوخی های جالب شوخی با سیستم وزارت بهداشت است که توصیه به نکات بهداشتی می کند.

12.سالی که با کرونا شروع بشه تا تهش معلومه چیه.

این آغاز شدن سال جدید با ویروس کرونا در خیلی از کشورها به طنز در آمده است. ویروس کرونا بسیاری از کشورها را درگیر کرده است و معلوم هم نیست کی خواهد رفت.

13.دیروز توی یه بانک عطسه کردم. در تمام عمرم اینقدر مورد توجه قرار نگرفته بودم.

حساسیت نسبت به عطسه و سرفه دیگران هم این روزها به سوژه ای برای خنده تبدیل شده است.

جملات خنده دار در مورد کرونا

14.برای کسانی که از در قرنطینه ماندن شاکی هستند باید گفت که اگر جای پدارنتان بودید شاید الان به جای توی خونده موندن داشتید توی جبهه های جنگ می جنگیدید.

این موضوع طنز اشاره به این دارد که شرایط بد برای همه بوده است و در قرنطینه ماندن برای حقط سلامتی آنقدرها هم سخت نیست. بشریت مراحل دردناک بسیاری را پیش از این گذرانده است و از این هم عبور خواهد کرد.

15.مکزیک الان از خداشه که ترامپ دیوار رو هر چه سریع تر بسازه.

آمریکا الان بیشترین تعداد مبتلا به ویروس کرونا را دارد و وضعیت وخیمی دارد. همسایگان آمریکا الان نگران شیوع این ویروس به کشورهایشان از طریق این کشور مبتلا هستند.این موضوع که ترامپ مدتهاست به دنبال ساختن دیواری در مرز مکزیک است به سوژه طنزی برای کاربران تبدیل شده است.

16.اگه دوست دارید بدونید حال کادر بیمارستان موقع کرونا ویروس چجوریه یادتون بیاد که موقعی که کشتی تایتانیک داشت غرق می شد به باند موزیک مجبور بود با ساز برای بقیه بنوازه. اونها دقیقا همون باند موزیکن.

کادر درمانی این روزها شرایط بسیار سختی دارند. از یک سو با کمبود امکانات روبرو هستند و از سوی دیگر تعداد بیماران روز به روز افزایش می یابد.

17.ما می تونیم نژاد بشر رو با نشستن تو خونه و فیلم دیدن حفظ کنیم. پس بیایید گند نزنیم.

واکنش طنزی بسیار جالب که در مورد ضرورت در قرنطینه ماندن است. ما باید تلاش کنیم تا زنجیره شیوع این بیماری را با ماندن در قرنطینه خانگی بشکنیم و جان بسیاری از خودمان را نجات دهیم.

طنز در خصوص کرونا ویروس

18.اگر بر اثر کرونا از دنیا رفتم روی سنگ قبرم بنویسید در اثر مبارزه با شیر فوت کرد.

این هم طنز دیگری که نشان می دهد انسان ها دوست ندارند تا قاتلشان ویروسی باشد که حتی با چشم هم دیده نمی شود.

19.بابام مدام تهدیدم می کنه یا فلان کار رو بکن یا زنگ می زنم یه مورد مشکوک به کرونا داریم

به قرنطینه خانگی از زوایای مختلف طنز نگاه شده است. واکنش های بین والدین و فرزندان هم همیشه از موضوعاتی بوده است که سوژه طنزهای بسیاری بوده است.

20.یعنی بشریت با این همه ادعاش از پس یه ویروس فکسنی برنمیاد

این هم جنبه ای دیگر از این بیماری است که واکنش های بسیاری را برانگیخته است. حالا تمام دنیا به خاطر یک ویروسی که با چشم هم دیده نمی شود تعطیل شده است.

21.روند قرنطینه من خیلی ساده است: صبح از خواب بلند میشم بعد دوباره میخوابم

این هم شوخی جالب دیگری است که این روزها نشان دهنده قرنطینه خانگی می باشد.

22.کافه ها، رستوران ها، پارک ها و اماکن عمومی تعطیل شده؟ خب زندگی من که هیچ فرقی نکرده.

این جمله ،اشاره ای طنز آمیز به سبک زندگی بخشی از مردم است که درونگرا هستند و چندان در اماکن شلوغ و عمومی حضور نمی یابند.

جوک و طنز در مورد کرونا

23.تنها کسایی که از کار و بارشون بعد قرنطینه سکه است وکیل هایی هستند که قراره کار طلاق رو انجام بدن

این هم شوخی ای است که با قرنطینه ناشی از ویروس کرونا انجام می شود. ماندن در خانه ممکن است باعث بحث هایی بین زن و شوهرها شود و مشکلاتی را پدید آورد. این قضیه منجر به ساخته شدن جوکهای جالبی شده است.

24.کرونا به خیلی ها فهموند که واسه جلسه گذاشتن حتما نباید دور یه میز نشست

تماس های تصویری و جلسات مجازی ، این روزها بر اثر شیوع ویروس کرونا بسیار زیاد شده است. بسیاری از جلسات کاری از این طریق انجام می شود و این می  تواند بعد از تمام شدن شیوع این ویروس هم راه حلی مناسب برای ارتباطات تجاری و کاری باشد و بیشتر می توان روی آن فکر کرد.

منابع:

https://www.demilked.com/funny-coronavirus-jokes/

https://www.boredpanda.com/coronavirus-funny-jokes/

https://www.keeplaughingforever.com/post/top-10-corona-virus-jokes

https://www.elle.com/uk/life-and-culture/a31891185/coronavirus-quotes/

 


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن