سرگرمیفال روزانهفال و طالع بینی

فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸

طالع بینی و فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸ به همراه فال امروز متولدین ماه ها فال حافظ با تعبیر فال قهوه حرفه ای و فال روزانه امروز چهارشنبه ۹۸/۱۲/۲۸ را در همین مطلب بخوانید.

فال گرفتن و فال بینی از دیرباز مورد توجه بسیاری بوده است. در فال گرفتن برخلاف طالع بینی که جنبه علمی دارد، بخش سرگرمی و فان بسیار پر رنگ تر است. ما در این مطلب فال های پر کاربرد و پرطرفدار مثل فال روزانه و فال شبانه، فال قهوه و فال حافظ را منتشر کرده ایم.  ضمن تبریک و آرزوی شادی برای تمامی متولدین امروز، همه مخاطبان را دعوت به مطالعه فال امروز می کنیم.

فال روزانه

دوست عزیزی که ۲۷ اسفند به دنیا آمده ای… تولدت مبارک!

به زودی به سفری لذت بخش و شاید حتی رمانتیک خواهید رفت که می توان بهترین هدیه ای باشد که برای تولدتان دریافت می کنید. بهترین گزینه برای این سفر جاهایی هستند که آب و دریا دارند و به شما اجازه می دهند به دور از نورهای شهر درخشش ستاره ها را ببینید. جنبه مستقل و شجاع وجودتان امسال خود را نشان خواهد داد و شما با جسارت تمام تصمیم خواهید گرفت برای خودتان زندگی کنید و به آنچه که دیگران در موردتان می گویند و انتظاراتی که از شما دارند اهمیتی ندهید. با وجود این که این تغییرات مدت هاست در درون شما آغاز شده بودند، ولی اکنون تصمیم گرفته اید که بر اساس خواسته های خود عمل کنید و مسیر زندگیتان را همان طور که خودتان می خواهید انتخاب کنید. از جسارت و شجاعتی که در حال حاضر در درون خود احساس می کنید استفاده کرده و همان راهی که همیشه خواسته اید را در پیش بگیرید.

فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸
فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸

فال روزانه متولدین فروردین

امروز ممکن است برای خودتان تصویری بسیار زیبا از آینده تان ترسیم کنید که هرچند خیلی دلپذیر است اگر خوب به آن نگاه کنید خواهید دید که واقع گرایانه نیست. شرایط موجود ایجاب می کنند که تغییراتی اساسی در برنامه هایتان برای آینده ایجاد کنید. شاید به این نتیجه برسید که فرصت خوبی که داشته اید را از دست داده اید، ولی دارید اشتباه می کنید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و موفقیت چیزی نیست که یک شبه به دست بیاید. مسیر پیشرفت در زندگیتان از کنار افکار و ایده های منطقی و عمل گرایانه می گذرد. انجام دادن وظایف و کارهای روزمره تان در حال حاضر بهترین کاری است که از دستتان بر می آید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

با وجود این که آنقدر خوش شانس هستید که حامیانی داشته باشید که با بازخوردی مثبت شما را مورد حمایت و تشویق قرار می دهند، باز هم ممکن است به درستی برخی از تصمیم ها و کارهایی که به تازگی انجام داده اید شک کنید. خوشبختانه با این حال هم حتی در مقابل سختی هایی که برایتان پیش می آیند، خنده از لب هایتان محو نخواهد شد. کنار گذاشتن برنامه ها و نقشه هایی که دارید در این مقطع زمانی اصلا کار عاقلانه ای نیست. موانعی که بین شما و رسیدن به خواسته هایتان قرار گرفته بودند بالاخره دارند کنار می روند. شاید همین امروز تغییرات را در زندگی روزمره تان نبینید ولی خیالتان راحت باشد، اوضاع رو به بهبود است.

فال روزانه متولدین خرداد

اعتراف کردن به کمبودها و ضعف هایی که دارید در حال حاضر برای شما بسیار راحت است. با وجود آن که نرسیدن به ایده آل های بالایی که دارید می تواند اثراتی منفی روی روحیه شما داشته باشد، ولی نباید خودتان را بیش از اندازه سخت گیرانه مورد قضاوت قرار دهید. این را یادتان باشد که شرایط موجود در اثر اشتباه و یا کم کاری شما به وجود نیامده اند و دلیلی ندارد که خودتان را سرزنش کنید. خانواده و دوستانتان دارند شما را مورد تشویف و حمایت قرار می دهند و این مسئله باعث افزایش اعتماد به نفس شما شده است. حالا که تردیدهایتان را کنار گذاشته اید از اطمینانی که نسبت به خودتان دارید برای رسیدن به خواسته هایتان نهایت استفاده را ببرید.

فال روزانه متولدین تیر

سعی نکنید امروز کارهای انقلابی انجام دهید و تا جای ممکن خودتان را به حفظ شرایط فعلی محدود کنید. بر خلاف آن چه خودتان فکر می کنید اگر محدودیت هایی که شرایط موجود برایتان به وجود آورده اند را بپذیرید احساس آزادی بیشتری خواهید کرد. به جای این که سعی کنید تمام موانع و محدودیت های موجود را از میان بردارید در محدوده امنی که دارید باقی بمانید. حتی اگر باید با چالش دشواری مواجه شوید اعتماد به نفستان را حفظ کرده و به دیگران نشان دهید که تحت فشار هم می توانید عملکردی خوب داشته باشید. حس می کنید بین شما و کسی که دوست دارید فاصله افتاده است، ولی حوصله این که بخواهید برای حل این مشکل کاری کنید را هم ندارید، اشنباه نکنید! همین حالا دست به کار شوید!

فال روزانه متولدین مرداد

با وجود این که خودتان ممکن است فکر کنید که همه چیز روبراه خواهد شد و همانطوری که خودتان می خواهید پیش خواهد رفت، ناگهان متوجه خواهید شد که شرایط فعلی در هماهنگی با اهداف دراز مدت شما نیستند. با این حال می خواهید با تلاش و پافشاری راهتان را به سوی مقصدتان باز کنید و موانع را از سر راه بردارید. متاسفانه این استراتژی امروز در مورد شما نتیجه بخش نخواهد بود. به جای این کار منابعی که در دست دارید را به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار دهید تا هم از لحاظ اقتصادی و هم عاطفی پیشرفت کنید. فقط حواستان باشد قربانی مثبت نگری بیش از اندازه خودتان نشوید، به ویژه وقتی پای پول در میان باشد.

فال روز متولدین شهریور

امروز اگر کسی جلوی پیشرفتتان را بگیرد عکس العملی که از روی احساستان نشان می دهید می تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد، ولی خودتان هم نمی توانید دلیل این واکنش غیر منطقی و احساساتی خود را درک کنید. سعی کنید هیچ قضاوتی در مورد دیگران و وضعیت موجود نکنید، تا چند روز دیگر به طور کامل متوجه اتفاقات امروز و دلایل آنها خواهید شد. بالاخره شرایط دارد به سوی بهبود پیش می رود و حتی مشکلاتی که در سر راهتان قرار می گیرند را هم می توانید به فرصت تبدیل کنید. این وضعیت به ویژه می تواند رابطه عاطفیتان را نیز تحت تاثیر قرار دهد و مشکلات موجود در رابطه تان بالاخره رو به حل شدن خواهند رفت.

فال روزانه متولدین مهر

به نظر می رسد نیروهای پنهانی امروز از شما حمایت می کنند و شما فکر می کنید که شاید امروز روز شانستان باشد، ولی واقعا انگار فرشته های نگهبان شما امروز با تمام وجود دارند از شما حفاظت می کنند و شما را به سوی راه درست پیش می برند. هرچند ذهن منطقی شما احتمال کمک های فرا طبیعی را نمی پذیرد، ولی می توانید به حس درونیتان برای نجات خودتان از یک وضعیت دشوار حساب کنید. نگران چیزهایی که ممکن است طبق خواسته هایتان پیش نروند نباشید و فقط روی هدف خودتان تمرکز کنید. در رابطه عاطفی از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت.

فال روزانه متولدین آبان

با این که به طور کلی آدم منفی نگری نیستید، امروز حتی اگر کارهای مهم و ضروریتان طبق برنامه پیش بروند و تنها مشکلاتی کوچک و جزئی در کارهایتان داشته باشید با دیدی منفی به این مسئله خواهید نگریست. حتی اگر موفقیت دور از دسترس به نظرتان رسید هم اعتماد به نفس خودتان را حفظ کنید. همین مشکلات کوچکی که به چشمتان مانع شما هستند در واقع زمینه ساز پیشرفت شما در آینده می توانند باشند. اگر خوب فکر کنید می بینید که دلایل زیادی برای داشتن نگاهی مثبت به وضعیت فعلیتان دارید. سعی کنید تا جای ممکن سر به سر دیگران نگذارید، حتی اگر این کارتان به نیت کمک کردن به آنها باشد ممکن است با عکس العمل منفی آنها مواجه شوید.

فال روزانه متولدین آذر

به نظرتان می رسد که تمام ساعات روز هم برای انجام دادن این همه کاری که در برنامه امروزتان دارید کافی نخواهند بود. شاید کمبود های موجود مشکلاتتان را پیچیده تر کرده باشند، ولی مشکل اصلی شما در حال حاضر کمبود اعتماد به نفس است. هر چیزی هم که باعث نگرانیتان شد احساس یأس و نا امیدی نکنید. سختی های موجود نشان دهنده شکست نیستند. اکنون فرصتی فوق العاده است تا با یکجا جمع کردن همه توانتان و نشان دادن بهترین عملکرد ممکن، اراده و پشتکار خودتان را ثابت کنید. به وضعیت روحیتان نیز رسیدگی کرده و هر کاری که برای رسیدن به آرامش روحیتان از دستتان برمی آید برای خودتان انجام دهید.

فال روزانه متولدین دی

با وجود این که در حال حاضر مسائل شغلیتان برای شما اهمیت ویژه ای دارند و فکرتان بیشتر درگیر آنها است، این روزها رفتار فعلی شما در خانه می تواند اثراتی جدی روی هفته های آینده شما داشته باشد. اهداف اصلیتان را در نظر داشته باشید، اگر بیش از اندازه مسئولیت قبول کنید، شرایط ممکن است شما را وادار کنند برخی از هدف هایتان را رها کنید. پیش از آن که خیلی دیر شود با واقع بینی به شرایط نگاه کرده و تغییرات لازم را در برنامه هایتان ایجاد کنید. این نکته را همواره در نظر داشته باشید که تلاش هایی که الان می کنید اثراتی پایدار روی وضعیت زندگی شما خواهند داشت، پس به جای یک جا نشستن و در انتظار معجزه ماندن به سوی آینده تان حرکت کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

تمایل ذاتی شما به عمل کردن بر اساس عقل و منطق به شما کمک خواهد کرد که روی اولویت های اصلیتان تمرکز کنید. حتی اگر مسائل موجود در روابط اجتماعیتان به آن سرعتی که انتظارش را دارید حل نشوند، شما باز هم می توانید با تصمیم های هوشمندانه راه را برای پیشرفت خودتان و بهبود شرایط موجود هموار کنید. تصمیمتان را در رابطه با این که چه می خواهید بکنید گرفته و هر اتفاقی هم که افتاد هدفتان را از نظر دور نکنید. شاید این طور به نظرتان برسد که چیزی را که برایان بسیار ارزشمند است از دست داده اید، ولی باور کنید یا نکنید در نهایت همه چیز به نفع شما تمام خواهد شد. فرصت های تازه ای برایتان ایجاد شده اند، ولی نباید برای دیدن نتیجه آنها عجله کنید.

فال روز متولدین اسفند

با وجود آن که ممکن است از جهت کلی پیشرفت کارها و مسیر زندگیتان راضی باشید، به دلیل برخی مسائل ممکن است نتوانسته باشید به بعضی از اهدافتان برسید. شما می دانید که چه می خواهید بکنید ولی در حال حاضر توانایی پرداخت بهای لازم برای آن را ندارید. یکی از افرادی که به شما نزدیک هستند ممکن است با رفتارهای حساب نشده خودش استرس و فشاری که روی شما هست را بیشتر کند. سعی کنید زیاد نسبت به این موضوع واکنش نشان ندهید. اگر کسی از دوستانتان به کمک شما نیاز داشت به سوی او بشتابید و مطمئن باشید که در زمان نیاز او نیز با کمال میل به کمک شما خواهد شتافت.

فال قهوه

فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸
فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸ + فال قهوه با تعبیر

فروردین :پنجره باز : یک گرفتاری, اما با عاقبت خوش.

اردیبهشت :شتر مرغ : مسافرتی بیاد ماندنی به خارج از کشور در انتظار شماست, آماده باشید.

خرداد :دستبند : برای زنان دلیل بر شوهر و برای مردان دلسل بر سختی و تنگدستی است.

تیر :خط منحنی : دوستان نامناسب _ خیانت _ دسیسه.

مرداد :عصا : دیدار خوش – ملاقات با اقوام و دوستان – شنیدن خبر خوش از خویشاوندان – تکیه گاه – یاور – متکی به چیزی بودن.

شهریور :کمان : فرزندی نیکو از خویشان و اطرافیان به دنیا می آید, فرزندی پسر – به دست آوردن موفقیت به سختی – به مشقت نیز تعبیر می شود.

مهر :زنگوله : بگو مگو – دعوا و مرافعه – بگو مگو با اقوام و خویشان, صبور باشید.

آبان :فندق : بدست آوردن ثروت و مال از فرد بخیل.

آذر :سد : موانع و دفاع در برابر هیجانات و مشکلات به وجود آمده.

دی :کلید : حل مشکلات – پیروزی بر دشمن قوی و نیرومند – موفقیت همه جانبه – گشایش بخت _ راه حلی برای مشکلات.

بهمن :آفتاب : سمبل دانش, هوشیاری و دلالت بر کامل بودن و عقل و هوش میباشد.

اسفند :شلوار : آبرو و حیثیت – سعی کنید خود را حفظ کنید در غیر این صورت مشکلات شما دوچندان می شود.

 

فال حافظ روزانه

 

فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸
فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸ + فال حافظ با تعبیر

فال حافظ امروز فروردینی ها

شعر:
دست در حلقه آن زلف دوتا نتوان کرد
تکیه بر عهد تو و باد صبا نتوان کرد
آن چه سعی است من اندر طلبت بنمایم
این قدر هست که تغییر قضا نتوان کرد

تعبیر:
تقدیر را نمی توان عوض کرد. با چه می جنگی نمی توانی سرنوشت خود را تغییر دهی. البته تو نظر بدی نداری. با مردم هم سر جنگ نداشته باش. از خداوند طلب یاری کن و نیز هر کسی ار راه رسید نمی تواند رفیق شفیقی برایت باشد.

فال حافظ امروز اردیبهشتی ها‌‏

شعر:
خیز تا خرقه صوفی به خرابات بریم
شطح و طامات به بازار خرافات بریم
سوی رندان قلندر به ره آورد سفر
دلق بسطامی و سجاده طامات بریم

تعبیر:
عهدی را که در گذشته بسته اید و به قول هایی که داده اید، علیرغم پیمان شکنی دیگران باز هم پایبند هستید. قسم خورده اید تا قیامت عهد خودتان را نشکنید هر چند که ممکن است همگان به شما سخت بگیرند. از هنرتان استفاده کنید تا قدر جوانیتان را بدانید. از فتنه و آشوب پرهیز کنید. بزرگان به شما کمک می کنند.

فال حافظ امروز خردادی ها‌‏

شعر:
به غیر از آن که بشد دین و دانش از دستم
بیا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم
اگر چه خرمن عمرم غم تو داد به باد
به خاک پای عزیزت که عهد نشکستم

تعبیر:
یارتان اگرچه از نظر مادی در مضیغه می باشد ولی بسیار مهربا و وفادار است. به او اعتماد کنید او تمام خوشی ها را بر خود حرام کرده تا بتواند شما را خوشبخت نماید. در رسیدن به حاجات شما هم کمکش کنید هر چند که او می گوید شرمنده است ولی شما باز هم یاری اش دهید.

فال حافظ امروز تیرماهی ها

شعر:
ناگهان پرده برانداخته‌ای یعنی چه
مست از خانه برون تاخته‌ای یعنی چه
زلف در دست صبا گوش به فرمان رقیب
این چنین با همه درساخته‌ای یعنی چه

تعبیر:
تغییرحالت شما همه را در بهت و حیرت فروبرده است. گاهی با رقیبان هم داستانید، گاهی با دوستان، قدر روزگار خود را نمی دانیدف با همه سر جنگ و دعوا دارید. اطرافیانتان روی شما حساب می کنند ولی افسوس که همه را پراکنده نموده اید. مشکل شما و دل تسلی تان زمان درمان می شود که بهخدا و بعد به خودتان بپردازید.

فال حافظ امروز مردادی ها

شعر:
گر چه افتاد ز زلفش گرهی در کارم
همچنان چشم گشاد از کرمش می‌دارم
به طرب حمل مکن سرخی رویم که چو جام
خون دل عکس برون می‌دهد از رخسارم

تعبیر:
چیزی را پنهان نکنید از رخسار گلگونتان همه پی به راز درونتان برده اند. فریب خورده اید با سخنان زیبا و شیرین شما را سحر کرده اند و اجازه فکر کردن را به شما نمی دهند. از خدا بخواهید عنایت او همیشه شامل حالتان بوده است.

فال حافظ امروز شهریوری ها‏

شعر:
دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد
من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد
کارم بدان رسید که همراز خود کنم
هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر:
🔸یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی.

فال حافظ امروز مهرماهی ها

شعر:
مرا چشمیست خون افشان ز دست آن کمان ابرو
جهان بس فتنه خواهد دید از آن چشم و از آن ابرو
غلام چشم آن ترکم که در خواب خوش مستی
نگارین گلشنش روی است و مشکین سایبان ابرو

تعبیر:
به خاطر مسائل مادی از خداوند دور شده اید. هر چند که تلاش کرده اید اما به جای اینکه به هدف نزدیکتر شوید از آن دور شده اید و این نشانه ی سستشدن ایمانتان است. باز هم به خدا توکل کنید. راه راست برایتان روشن می شود و حسودان و رقیبان شکست می خورند.

فال حافظ امروز آبانی ها

‌‏
شعر:
گر تیغ بارد در کوی آن ماه
گردن نهادیم الحکم لله
آیین تقوا ما نیز دانیم
لیکن چه چاره با بخت گمراه

تعبیر:
بسیار انسان مصممی هستید حتی اگر سنگ هم از آسمان ببارد کاری را که اراده کرده اید به پایان می رسانید. در برابر حکم الهی تسلیممحض هستید. روش تان راه درستی است برای همین خیلی زود به تیجه می رسید. در برابر گناه می ایستید و شیطان را لعنت می کنید. برای رسیدن به حاجت باید راهی سخت و دشوار را تحمل کنید.

فال حافظ امروز آذرماهی ها

شعر:
دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود
تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود
دل که از ناوک مژگان تو در خون می‌گشت
باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود

تعبیر:
آفرین بر ایمان راسخ و اراده ی تو که باعث می شود جهانی را بهم بریزی و دنیایی را به خوبی بسازیریال دام ها را مشکنی خداوند به خاطر همین همت و ایمانت، دلت و راهت را همیشه روشن می کند و تو به تمام حاجات خود می رسی حتی اگر آرزویت عجیب باشد.

فال حافظ امروز دی ماهی ها

شعر:
واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند
چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند

تعبیر:
مشکلی داری به جای اینکه آن را حل کنی کاری می کنی که اوضاع بدتر شود. با دغل بازی و دروغ کاری از پیش نمی بری. عقلت را به کار نمی اندازی. به عبادت بپرداز و کمی فکر کن تا دلت قوی شود. تو حسن های زیادی داری که پنهان مانده اند ذات تو خوب است ولی ظاهرا” خود را بد نشان می دهی.

فال حافظ امروز بهمن ماهی ها

شعر:
نسیم صبح سعادت بدان نشان که تو دانی
گذر به کوی فلان کن در آن زمان که تو دانی
تو پیک خلوت رازی و دیده بر سر راهت
به مردمی نه به فرمان چنان بران که تو دانی

تعبیر:
شما همچون زمین تشنه ای هستید که با قطره قطره ی باران سراب می شود و همچون پرنده ایی که آرزوی پرواز دارد. این امیدواری است که نجات بخش شماست. سرگشتگی تان از فرمانبرداری از نادانان است. پس زیرک باشید معامله ای انجام خواهید داد که بسیار سودمند و ناجی شما از بند گرفتاری است.

فال حافظ امروز اسفندی ها

شعر:
صوفی گلی بچین و مرقع به خار بخش
وین زهد خشک را به می خوشگوار بخش
طامات و شطح در ره آهنگ چنگ نه
تسبیح و طیلسان به می و میگسار بخش

تعبیر:
گناهی که مرتکب شده اید به هیچ جایی درز نمی کند این راز را در دلتان حفظ کنید. اراده کرده اید که به مقصود برسید برای این کار اول توبه کنید و شکر خدا را به جای آورید که بار کج هیچ وقت به منزل نمی رسد.

 


فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸ / فال چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸


⇐ برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن