قرنطینه بازیگرانقرنطینه پولدارهاقرنطینه جنیفر لوپزقرنطینه فوتبالیستهاقرنطینه کرونا خواننده هاقرنطینه هالیوودیقرنطینه های لاکچریمیدونستی؟

فرق قرنطینه کرونا سلبریتی ها و ما چیست؟

این روزها همانطور که خودتان هم می دانید ، جهان با بحرانی به نام بیماری کووید 19 روبرو شده است. عامل این بحران، ویروسی است که حتی با چشم دیده نمی شود. عملا این ویروس زندگی عادی میلیاردها انسان را در سراسر دنیا مختل کرده است. بنابر توصیه های متخصصان مردم باید در حد امکان خود را قرنطینه کنند و در خانه هایشان بمانند و مسائل بهداشتی را نیز رعایت کنند.

برای بیشتر افراد ، ایزوله  و قرنطینه کردن خود به معنای کنار آمدن با فضاهای محدود و انجام آنچه میسر و فراهم است می باشد ، اما این لزوماً در مورد بسیاری از افراد مشهور و سلبریتی که در طول همه گیری ویروس کورونا به اینستاگرام مراجعه می کنند  صدق نمی کند. بهر حال آنها میلیون ها طرفدار دارند و باید با دیگران تفاوت داشته باشند. خوبی شهرت در این است که حتی در بدترین شرایط هم عده ای از مردم دنبال این هستند که بدانند شما چه کار می کنید. آنها مثل ما حوصله شان سر نمی رود چون امکاناتی که در اختیار دارند بسیار بیشتر از ماست .

مورد توجه قرار گرفتن برای سلبریتی ها مانند آب خوردن برای بقا ضروری است و آنها برای دیده شدن هر کاری می کنند و حالا هم که در قرنطینه به سر می برند به کار خود ادامه می دهند.

قرنطینه کرونایی سلبریتی ها

برای مثال گال گادوت، بازیگر مشهور با اعتمادبنفس و لبخند ویدئویی را از خواندن یک ترانه با نام “تصور کن” را به اشتراک گذاشته است و انگار که آوازخوانی او هدیه ای به ارزشمندی ماسک و کیت های تست ویروس کورنا می باشد. مردم در حال مردن هستند، نیروهای کار در تقلا هستند، اقتصاد عملا فلج شده است اما این خانم بازیگر با خوشحالی به آوازخوانی مشغول است. بسیاری دیگر از سلبریتی ها نیز در همراهی با او مشغول خوانده این ترانه شده اند.

افراد ثروتمند و سلبریتی در حالی که در ا عمارتهای خود با حیاط های بزرگ ، استخرها ، انبارهای نوشیدنی ، اتاق های نمایش ، زمین تنیس و موزون لم داده اند دیگران را نصیحت می کنند تا از فرصت قرنطینه  استفاده کنند در حالی که ماندن در خانه برای بسیاری از افراد به معنای ماندن در آپارتمانهایی با یک اتاق می باشد. حتی در قرنطینه هم سلبریتی ها راه هایی برای سرگرمی و خوش گذارندن پیدا می کنند و باید آنها را به دیگران نشان دهند و ما هم باید آنها را تشویق و تایید کنیم.

چهره های مشهور در حالی که از فضاهای اجتماعی در هنگام شیوع بیماری دوری می کنند دیگران را ترغیب می کنند تا نیم نگاهی به خانه های آنها  بیندازند  و  همان طور که تصور می کنید آنها خانه های بسیار لوکس و مجللی دارند.

از آنجا که این ویروس همچنان در حال گسترش است ، چهره های قابل توجهی از جمله مارتا استوارت ، الن دی جنرس ، جاستین تروودو و آرنولد شوارتزنگر  دوست دارند تا زندگی پر زرق و برقشان (هرچند موقتاً مختل شده )  را  به دیگران نشان می دهد. این واقعا جالب است.

فرق قرنطینه کرونا سلبریتی ها و ما چیست؟

قرنطینه کرونا بازیگران هالیوود

به نظر می رسد بیشترین توجه را  آلن دی جنرس کسب می کند چون به  صورت ویژه حوصله اش به خاطر قرنطینه سر رفته است. این مجری تلویزیون فیلم هایی معمولی را از داخل خانه ای در کالیفرنیا به اشتراک گذاشته است که متعلق به او و  پورتیا دو روسی بازیگر است. این بازیگر 62 ساله از سالن ورزشی سرپوشیده گرفته تا اتاق نشیمن جالب خانه اش  را در اینستاگرام با طرفدارانش به اشتراک می گذارد.

در یک ویدیو ، دی جنرس سعی دارد یک پازل چهار هزار قطعه ای را تکمیل کند ،قبل از این که خسته و منصرف شود زیرا میز بزرگ اتاق نشیمن او به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند تمام قطعات را در خود جای دهد.

مارتا استوارت در به اشتراک گذاشتن خانه خیره‌ کننده و زیبای خود با طرفدارانش  شهرت دارد و همیشه این کار را می کرده است و وضعیت عمومی قرنطینه در سراسر آمریکا فقط باعث افزایش خروجی فیلم های وی شده است. سرآشپز مشهور ، دستورات غذای بی شماری را در اینستاگرام و ویدئوهای آموزشی در آشپزخانه حرفه ای خود  به اشتراک گذاشته است.

وی  در کپشن خود نوشت: “امروز به جای رفتن به نیویورک برای برنامه Today Show ، در آشپزخانه خودم ماندم و سه دستور العمل کوتاه ساختم تا همه ما بتوانیم این مدت زمان نامشخص را سپری کنیم . چای قند قهوه ای زنجبیلی ، آبمیوه سبز و سیب زمینی پخته شده ، “این سرآشپز یک فیلم را عنوان کرد.

یکی از کامنت های زیر آن پست این بود : ” آشپزخانه رویایی من. به آن مس ها نگاه کنید “.

قرنطینه کرونا سیاست مداران

نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو پس از آزمایش مثبت همسرش سوفی ترودو برای کووید 19 ، خود را قرنطینه کرده است. این بدان معنی است که این فرد مهم سیاسی در سطح جهان مجبور است بخش اعظم کار خود را از خانه انجام دهد و وی تصمیم گرفت این موضوع را با بیش از 3.4 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود به اشتراک بگذارد.

در کنار تصویری از وی در دفتر خانه خود ، ترودو اظهار داشت: “امروز صبح ، من با رهبران G7 در مورد بیماری Covid-19 صحبت کردم. این یک مسئله  و مشکل جهانی است و ما متعهد هستیم تمام تلاش خود را برای حمایت از مردم و حمایت از اقتصاد خود انجام دهیم. ما پاسخهای خود را هماهنگ می کنیم ، اقدامات قدرتمند و جمعی انجام می دهیم و  این مشکل را با همدیگر پشت سر خواهیم گذاشت”.

برای سرگرمی و لذت در اینترنت ، آرنولد شوارتزنگر یک اعلامیه خدمات عمومی در مورد بیماری Covid-19  را به همراه الاغ خانگی مینیاتوری و اسب مینیاتوری خود را در داخل آشپزخانه به اشتراک گذاشت.

بدن ساز و فرماندار پیشین کالیفرنیا گفت: ” تا حد امکان در خانه بمانید. به متخصصان گوش فرا دهید ، به حرف نادان ها گوش ندهید. ما با هم این بحران را پشت سر خواهیم گذاشت”.

او سپس شروع به دادن هویج به حیوانات خانگی خود می کند.

قرنطینه کرونا خواننده ها

جنیفر لوپز و الکس رودریگز نیز محیط پیرامون خود را نشان داده اند. در یک ویدیوی به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام ، پسر 12 ساله لوپز یعنی مکس از طریق یک سینی برای رودریگز نوشیدنی گاز دار می آورد.

کودک پس از آن با هاوربورد به سمت استخر رفته و  به داخل استخر خانه می پرد. جنیفر لوپز با در کپشن این ویدئو نوشت: “ما نمی توانیم به رستوران یا هر جای دیگر برویم اما خدمات رسانی و سرگرمی در اینجا بسیار خوب است .” البته با این امکانات در خانه ماندن برای همه جالب و سرگرم کننده است.حیاط خانه او به اندازه یک زمین فوتبال است.

مدونا  خواننده مشهور ویدئویی را از آوازخوانی خود در حمام به اشتراک گذاشته است. این هم در نوع خودش کار جالبی از یک سلبریتی است.

کاردی بی ویدئویی را از بازی جنگا در خانه به اشتراک گذاشته است و این کار را به صورت خنده داری انجام داده است. می توانید خودتان در اینستاگرام مشاهده کنید.

کورتنی کارداشیان مانند همیشه در حال به اشتراک گذاشتن عکس هایی از تفریحاتش  است. بهر حال کارداشیان ها را همه می شناسند. آنها عاشق دیده شدن هستند. او استوری هایی را از فیلم دیدن هایش ، غذاهایش و دیگر چیزها را در ایام قرنطینه منتشر می کند .

سس فابرگاس بازیکن مشهور فوتبال در بالکون خانه اش ایستاده و به همه ما از آن بالا لبخند می زند. ما به این لبخندها برای مبارزه با کرونا نیازمندیم.

فرق قرنطینه کرونا سلبریتی ها و ما چیست؟

قرنطینه های لاکچری

خیلی از سلبریتی های مشهور هم در حال گذراندن اوقاتشان با سگ خود هستند. برای مثال، پریانکا چوپرا اوقاتش را سگ پشمالوی خود می گذراند . کریستین بل از جمله کسانی است که اوقاتش را در دوران قرنطینه با خانواده و سگهایشان می گذراند. لیدی گاگا هم ترجیح داده است تا به جای خانواده اوقاتش را با سگ عزیزش بگذراند چون نمی خواهد آنها را بیمار کند.

خیلی از سلبریتی ها هم در این روزها که جهان دچار دردسر شده است همچنان عکس هایی را از بدن هایشان در اینستاگرام به اشتراک می گذارند. آنها ظاهرا برایشان مهم نیست چه اتفاقی افتاده است و به زندگی روتین خود ادامه می دهند و هر روز پست هایی را از خود برای فالوئرهایشان به اشتراک می گذارند.

خیلی از سلبریتی ها هم برای روحیه دادن به خود و دیگران فلیم هایی از رقص و خوانندگی خود را به اشتراک گذاشته اند.

علاوه بر نشان دادن اقامتگاه قرنطینه خود ، بسیاری از افراد مشهور دیگر طرفداران خود را ترغیب کرده اند که در خانه بمانند و از راه دور با یکدیگر ارتباط بگیرند.

عده ای از سلبریتی ها مانند تیلور سوییفت و هیلاری داف نیز از مردم ناراحت هستند که چرا خود را قرنطینه نمی کنند و کورونا را جدی نمی گیرند. این حرکت آنها واقعا جای تقدیر دارد اما نه اینکه سعی کنند با داد زدن این را نشان دهند.

حرف آخر

البته باید این را هم گفت که عده ای از سلبریتی ها هم پست هایی درباره کورونا و مقابله با آن منتشر کرده اند. برای مثال گوینت پالترو عکسی از خود با ماسک صورت را پست کرده است. خیلی از آنها هم از مردم خواسته اند تا به توصیه های بهداشتی عمل کنند و تا حد ممکن در خانه بمانند اما مشکل اینجاست که خیلی ها نمی توانند در خانه بمانند چون باید برای تامین معاش خود کار کنند. این کار برای سلبریتی ها راحت است.

سلبریتی های ایرانی هم مانند سلبریتی های دیگر نقاط جهان هستند و در قرنطینه قرار دارند. البته خیلی از سلبریتی های ایرانی از مردم خواسته اند تا از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند و تا حد امکان در خانه بمانند. بسیاری هم البته بی توجه به کورونا به زندگی عادی خودشان و پست گذاشتن در اینستاگرام مشغول هستند.

منابع:

https://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/coronavirus-celebrities-arnold-schwarzenegger-naomi-campbell-gwyneth-paltrow-bella-hadid-a9404026.html

https://www.buzzfeed.com/lyapalater/heartbreaking-photos-of-celebrities-in-quarantine

https://www.buzzfeed.com/elliewoodward/celebrities-coronavirus-crisis-self-isolation-instagram

https://ew.com/celebrity/famous-people-coronavirus-quarantine-videos/

https://www.thedailybeast.com/gal-gadots-imagine-video-vanessa-hudgens-and-the-quarantined-celebrities-losing-their-minds?ref=scroll

https://www.independent.co.uk/life-style/coronavirus-celebrities-homes-instagram-social-distancing-martha-stewart-jlo-ellen-a9414226.html

var loaded = false; var loadFB = function() { if (loaded) return; loaded = true; (function (d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "http://connect.facebook.net/fa_IR/sdk.js#xfbml=1&version=v3.0"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); }; setTimeout(loadFB, 0); document.body.addEventListener('bimberLoadFbSdk', loadFB); })();


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن