اسلایدشوموسیقیموسیقی ایران

موسیقی ایران در حال احتضار؛ قطع امید پزشکان از بهبودی استاد شجریان

یکی از رسانه ها از قطع امید پزشکان از بهبودی استاد شجریان خبر داده است. طی ساعات گذشته اخبار ضد و نقیضی در خصوص وضعیت محمدرضا شجریان شنیده می شود. “اقتصاد آنلاین” نوشت: بر اساس اخبار موثق متاسفانه پزشکان از استاد محمدرضا شجریان قطع امید کرده و حداکثر تا فردا دستگاه‌های متصل به این اسطوره آواز ایرانی قطع خواهد شد.

موسیقی ایران در حال احتضار؛ قطع امید پزشکان از بهبودی استاد شجریان
قطع امید پزشکان از بهبودی استاد شجریان

در همین حال “ایلنا” گزارش داد: از صبح امروز خبری مبنی بر فوت شجریان منتشر شده است که برخی منابع آگاه این خبر را تکذیب کردند. از صبح امروز (جمعه دوم اسفند ماه) خبری مبنی بر فوت محمدرضا شجریان در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد. به گفته منابع آگاه و نزدیکان محمدرضا شجریان، خوشبختانه این خبر شایعه است و صحت ندارد.

محمدرضا شجریان در حال حاضر طبق روال قبل و توصیه پزشکان در منزل بستری است و به صورت مجهز از او مراقبت می‌شود.

موسیقی ایران در حال احتضار؛ قطع امید پزشکان از بهبودی استاد شجریان

محمدرضا شجریان، خواننده موسیقی ایرانی که چند سالی است با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند، ماه گذشته برای انجام برخی معاینات پزشکی در بیمارستان جم بستری شده بود که چند روز عصر بعد با تشخیص و دستور پزشک معالجش به منزل انتقال یافت. رییس بیمارستان جم علت بستری شدن شجریان را صرفاً تعبیه راه عروقی برای دارورسانی راحت‌تر دانسته بود.

گفتنی است دیروز همایون شجریان در توییتی نوشت:
مهربانان گرامی، سالها پیش پدر دیوان حافظی به من هدیه دادند که صفحه نخست آن برایم چنین نوشتند، فقط حافظ تو را به بلندای سخن عشق می برد. امروز برای پدر عزیز تر از جانم تفألی به دیوان حضرت حافظ زدم، و او این چنین فرمود. این باعث شد خیلی‌ها فوت استاد شجریان را از این توییت برداشت کنند.بعضی از خبرنگاران و منابعی غیررسمی با هویت معلوم تایید و تکذیب کردند. ولی نه خانواده و نه منابع رسمی چیزی نگفتند.

موسیقی ایران در حال احتضار؛ قطع امید پزشکان از بهبودی استاد شجریان

 

 

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن