پیشنهادیچگونگی همواره خوش تیپ بودنفواید همواره خوش تیپ بودنمجله کانگورونکات همواره خوش تیپ بودن

همواره خوش تیپ بودن | نکاتی برای خوش تیپی شما

 

همواره خوش تیپ بودن چیزی است که همه به دنبال آن می باشند. همه می خواهند بدانند چگونه می توانند همواره زیبا و جذاب بنظر برسند و فهمیدن این موضوع نیاز به هوش چندانی ندارد.خوش تیپ و جذاب بودن علاوه بر افزایش اعتماد به نفس باعث افزایش تمایل افراد برای موفق تر بودن نیز می شود(البته نباید این موضوع را فراموش کرد که خیلی اوقات خوش تیپی برای جلب توجه جنس مخالف می باشد).

چارلز فنگ ، دانشگاه استنفورد در ژورنال محققان جوان توضیح می دهد: “در جامعه ، افراد جذاب تمایل دارند باهوش تر و بهتر از بقیه دیده شوند و محبوب تر از دیگران باشند.””تحقیقات نشان می دهد افراد جذاب همچنین موفقیت شغلی و تجربه دوستانه بیشتری نسبت به همتایان غیر جذاب خود دارند.” البته این ادعای سنگینی است اما بهر حال خوش تیپی را همه دوست دارند.

در حالی که فواید داشتن ظاهری زیبا و جذاب به طرز واضحی کاملاً آشکار است  اما روشها و شیوه هایی که به طور متوسط ​​افرادی مثل من و شما بتوانیم از آنها برای جذاب تر کردن ظاهر خود و پیوستن به باشگاه مردان خوش تیپ استفاده کنیم ، چندان آشکار نیست.

خوشبختانه ، فهمیدن نکاتی برای چگونه خوش تیپ و زیبا به نظر رسیدن آن قدرها هم دشوار نیست. بسیاری از آدمهای خوش تیپ و زیبا از نکاتی ساده استفاده می کنند و برای همین  این گونه دیده می شوند.

این مطلب برای کسانی که خود را خوش تیپ نمی دانند مطلب بسیار خوبی است. در واقع تعدادی کار آسان برای شما وجود دارد که می تواند شما را به فردی خوش تیپ تبدیل کند (حتی اگر کچل باشید).

نکاتی برای همواره خوش تیپ بودن

در این مطلب چندین مورد از موثرترین روش ها آورده شده است که هر مردی که دنبال خوش تیپ و جذاب بودن است، می تواند از آن استفاده کند تا استایل خود را بهتر کند و در چشم همگان زیبا و شیک دیده شود.

1.تیغ ریش تراشی خود را کنار بگذارید و یک ماشین ریش تراش تهیه کنید

این یک واقعیت اثبات شده علمی است که زنان از موی صورت مردان خوششان می آید. در مطالعه‌ای که در ژورنال Journal of Evolutionary Biology منتشر شده است ، به زنان چهره مردی با حالت های مختلف ریش نشان داده شد (از تراشیدن کامل ریش تا ریشی پرپشت و کامل). نتیجه این تحقیق بسیار جالب بود.

براساس این تحقیق ، “ته ریش جذاب ترین مدل موی صورت برای مردان بود.” مورد جالب اینجا بود که حالت ریش های کامل نسبت به ریش کوتاه برای برقرار روابط طولانی  جذاب تر دیده شده بود اما در همه موارد مردان با چهره های کاملا شیو شده و صاف پایین ترین رتبه را داشتند.

همواره خوش تیپ بودن | نکاتی برای خوش تیپی شما

کاری که شما باید انجام دهید: تراشیدن صورت با تیغ خود را متوقف کنید. درعوض ، از یک ماشین ریش تراش استفاده کنید که مقدار مناسبی از ریش روی صورت شما باقی بماند و به اصطلاح ته ریش داشته باشید.

2.از موهای بدن ناخوشایند خود خلاص شوید

صبر کنید و هنوز آن تیغ ​​را دور نیندازید. درست است که موهای صورت به شما جذابیت ببخشد اما دیگر موهای بدن شما جذابیتی ندارند و برای همین بهتر است که آنها را بزنید.

اگر در یک آب و هوای گرم زندگی می کنید یا در تعطیلات به ساحل می روید ، این قانون هر قسمت از بدن شما که دیده می شود را شامل می شود. (شانه ها ، بازوهای بالایی ، کمر و غیره).

3- دندان های خود را سفید کنید

شما هر وقت دهان خود را باز می کنید ، همه افراد دندان های شما را می بینند. بنابراین به نفع شماست که آنها را تمیز نگه دارید و مراقبشان باشید و آنها را سفید و مرتب نگه دارید.

 

کاری که باید انجام دهید: شما باید از خمیردندان های سفید کننده استفاده کنید و به خوبی نخ دندان بکشید. خمیر دندان های کرست موارد خوبی برای استفاده شما می باشند

برای کسب بهترین نتیجه می توانید با یک دندانپزشک مشورت کنید تا بفهمید کدام روش برای شما بهتر خواهد بود.

4.کوتاه کردن مو با یک مدل مناسب و تازه

با نادیده گرفتن موهای خود ، فرصتی طلایی را برای بالا بردن جذابتی ظاهری خود از دست می دهید. داشتن مدل مویی زیبا و مناسب می تواند تاثیر زیادی در خوش تیپی و جذابی شما داشته باشد.

کاری که باید انجام دهید: یک مدل موی مناسب خود را با استفاده از گوگل پیدا کنید و آن را به آرایشگر خود نشان دهید و از او بخواهید تا به آن شکل موهای شما را بزند.

5.از محصول موی کمتری استفاده کنید

از ژل و محصولات موی دیگر کمتر استفاده کنید. این کار می تواند از زیبایی و خوش تیپی شما بکاهد. بگذارید موهایتان شکلی طبیعی داشته باشد.

این اشتباهی است که بسیاری از افراد جوان مرتکب آن می شوند و البته فکر می کنند که با این کار خوش تیپ تر می شوند اما حقیقتا این گونه نیست.

6.ناخن های خود را بگیرید

به خاطر خودتان هم که شده ناخن هایتان را کوتاه کنید. ناخن های بلند به هیچ عنوان برای مردان جذابیت ایجاد نمی کند و این کار از خوش تیپی و آراستگی شما می کاهد. کسی نمی گوید که آنها را مانیکور کنید فقط نگذارید که آنها بیش از بلند شوند چون این اصلا زیبنده نیست.

7.لباس گشاد نپوشید

لباس شما نباید بیش از حد گشاد باشد و باید بدن شما را به زیبایی به نمایش بگذارد مخصوصا اگر بدن ورزشکاری دارید. لباس گشاد باعث می شود که خوش تیپی شما کم شود . سعی کنید از لباس هایی استفاده کنید که قسمت بالاتنه شما را به خوبی به رخ بکشد. البته از لباس های زیاد تنگ هم بپرهیزید.

8.کفش مناسبی بپوشید

یک کفش زیبا و مناسب می تواند تاثیر زیادی در خوش تیپی شما داشته باشد. کفش های رسمی و اسپرت هر کدام باید در جای خود استفاده شوند و با هر لباسی نباید پوشیده شوند. برای خوش تیپ بودن باید کفش شما با لباس شما متناسب باشد. برای مثال با بهتر است برای لباس های تیره تر از کفش های با رنگ تیره تر و مشکی استفاده کنید. سعی کنید کفش هایتان همواره تمیز و براق باشند تا ظاهری آراسته به شما ببخشند.

یادتان باشد که یک جفت کفش می تواند به طور کل تیپ شما را تغییر دهد و میزان خوش تیپی شما را تعیین کنید پس در انتخاب کفش دقت کنید.

شما اول از همه سعی کنید کفشی تازه و با کیفیت مناسب تهیه کنید . لازم نیست حتما از مد پیروی کنید اما سعی کنید کفش های شیکی انتخاب کنید تا خوش تیپی تان تضمین شود.

9.زبان بدنتان را درست کنید

اگر بهترین لباس ها و کفش ها را هم بپوشید اما زبان بدن درستی نداشته باشید نمی توانید حس خوش تیپی خود را منتقل کنید. شما باید طرز ایستادن و حرکات خود را درست کنید تا دیگران خوش تیپ بودن شما را مشاهده کنند. اعتماد بنفس داشته باشید و شانه هایتان را بالا بگیرید. یادتان باشد ابتدا باید ذهنیت خود را نسبت به مسئله خوش تیپی درست کنید. خوش تیپ بودن ابتدا در ذهن و مغز شما شروع می شود  نه بدن شما. به عبارت دیگر ، جذابیت بخشی از طرز فکر شما می باشد.

ما نمی توانیم آنچه را که نداریم به نمایش بگذاریم. اگر احساس می کنید که خوش تیپ نیستید پس حتما خوش تیپ نخواهید بود.

همواره خوش تیپ بودن | نکاتی برای خوش تیپی شما

 

هیچ کرِم پوست یا ژلی در بازار وجود ندارد که صورت شما را دگرگون کند و بدن شما را تغییر دهید. شما باید پیش از همه چیز احساس خود را نسبت به خودتان تغییر دهید.

اعتقاد و باور به خودتان، باعث می شود دیگران هم همین حس را به شما داشته باشند و شما را همانطور خوش تیپ و جذاب ببیند.

10.کاهش و جلوگیری از چین و چروک

نظافت و مراقبت مناسب از صورت است هم شما را خوش تیپ تر جلوه می دهد و هم در آینده از بروز مشکلات دیگر جلوگیری می کند.

پوست جوان به معنای سرزندگی است و همیشه جذابیت دارد. درست است که هیچ راهی برای متوقف کردن روند پیری وجود ندارد اما شما می توانید کارهای زیادی را انجام دهید تا اثر زمان را کند کنید.

از مرطوب کننده با ضد آفتاب استفاده می کنید؟ اگر  جوابتان منفی است و استفاده نمی کنید از همین حالا باید شروع کنید. خورشید دشمن شماره یک چهره شما و متعاقب آن خوش تیپی شما می باشد و می تواند به پوست شما آسیب زیادی برساند.

شاید تعجب کنید که چرا؟ ساده است. پرتوهای فرابنفش خورشید، پوست شما را از کلاژن پروتئین ضد پیری دور می کند و در نتیجه پوست شما شروع به تشکیل خطوط و چین های عمیق می کند.

11.به طور منظم تمرین و ورزش کنید

اگر می خواهید خوش تیپ به نظر برسید یک تمرین ورزشی منظم و عادی، الزامی است. فعالیت بدنی نه تنها از افزایش وزن جلوگیری می کند ، بلکه ورزش (به خصوص تمرین های مقاومتی) باعث تقویت و حفظ ماهیچه ها می شود.

شما می توانید به باشگاه بروید یا این که خود در خانه ورزش انجام دهید. سایت ها و کتاب های زیادی می توانند به شما آموزش دهند که چگونه متناسب با وزن و سن خود ورزش کنید.

برخی از مزایای ورزش روزانه:

  • یکی از بهترین مزایای انجام ورزش هر روز این است که می تواند شما را شادتر کند
  • ورزش روزانه می تواند به شما در کاهش چربی بدن کمک کند و می تواند شما را از بسیاری از بیماری ها نجات دهد
  • پوست سالم تری خواهید داشت و به شما کمک می کند پوستتان درخشان باشد
  • این می تواند سطح انرژی شما را بالا ببرد
  • گردش خون بهتر
  • بهبود حافظه : به دلیل داشتن گردش خون بهتر ، ورزش می تواند به شما کمک کند حافظه قوی تر و تیزتری داشته باشید
  • عضلات و استخوان های قوی
  • افزایش اعتماد به نفس
  • افزایش میزان تستوسترون
  • بهبود کیفیت خواب

12.اضطراب و استرس خود را کاهش دهید

احتمالاً فکر نمی کنید که این مورد ربطی به خوش تیپی و جذابیت داشته باشد. واقعیت اما این است که ثابت شده ،استرس و اضطراب باعث تسریع روند پیری می شوند و در نتیجه از جذابیت و خوش تیپی شما می کاهند.

وقتی بدن شما در معرض استرس زیادی قرار دارد ، کمتر می خوابید و بیشتر می خورید. علاوه بر این ، استرس می تواند به سلولهای DNA که به عنوان کرومومتر داخلی بدن شما عمل می کنند ، آسیب برساند. به عبارت دیگر ، فعالیت بدن شما بیشتر شده و مانند کسی که مدام در حال کار کردن هستید زود شکسته و پیر می شوید و همین موضوغ خوش تیپی شما را کاهش می دهد.

باید بدانید که نتیجه نهایی استرس و اضطراب دائمی داشتن چیزهایی مانند چین و چروک ، پوست با جذابیت کمتر، استخوان ضعیف تر و کاهش خط مو می باشد .

اضطرابتان و استرستان را کنترل کنید

اگر می خواهید خوش تیپ تر به نظر برسید ، مهم است که استرس و اضطراب را تحت کنترل داشته باشید. شاید نتوانید افراد که استرس به شما می دهند را از زندگی خود به طور کامل حذف کنید اما راهکارهای بسیاری برای مقابله عملی با آن وجود دارد.

یکی از سالم ترین کارهایی که می توانید به عنوان نقطه شروع انجام دهید ، این است که واقعیت را بپذیرید که اضطراب بخشی از زندگی شماست. از بسیاری جهات ، ما به این باور رسیده ایم که اضطراب چیزی “بد” است یا چیزی است که باید از آن شرمنده باشیم. این موضوع اما درست نیست و باید بدانید که اضطراب یک احساس بسیار انسانی است.

هرچه بیشتر وجود اضطراب خود را انکار کنید ، اضطراب قدرت بیشتری پیدا می کند. به عبارت دیگر ، اضطراب بخشی از زندگی شماست اما شما را تعریف نمی کند. شما باید بتوانید استرس و اضطراب خود را کنترل کنید و از آن برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

13.لبخند بزنید

لبخند زدن باعث می شود شما خوشحال و بااعتماد بنفس به نظر برسید. سعی کنید همواره لبخند بزنید تا به دیگران حس خوبی بدهید. با این کار دیگران نگاه خوبی به شما خواهند داشت و باعث می شود آنها شما را خوش تیپ تر ببینند.

14.متناسب با فصل و ایام لباس پوشید

در زمستان از شال ها و کلاه های زیبا استفاده کنید تا خوش تیپ تر دیده شوید. در تابستان هم سعی کنید از تی شرت های جذاب و باکیفیت استفاده کنید. از لباس های تبلیغاتی استفاده نکنید چون این کار از خوش تیپی شما می کاهد.

 

آیا خود را فردی خوش تیپ می دانید؟ آیا خوش تیپی را عاملی برای موفق تر بودن می دانید؟ چه راه های دیگری را برای همواره خوش تیپ بودن پیشنهاد می دهید؟ نظر خود را برای ما بنویسید.

 

منابع:

https://guycounseling.com/look-handsome-men/

https://guycounseling.com/5-steps-to-reduce-stress-and-anxiety/

https://mrmindblowing.com/how-to-look-handsome-10-mind-blowing-hacks-to-look-more-handsome/

https://www.wikihow.com/Look-Handsome-(Boys)


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن