فوتبالیست های مبتلا به کروناقهمرانان مبتلا به کرونامیدونستی؟ورزشکاراتی که کرونا دارندورزشکاران کروناییورزشکاران مبتلا به کرونا

ورزشکاران معروفی که کرونا گرفتند | قهرمانان با کوید 19

همه گیری ویروس کرونا ، جهان ورزش بین المللی را فعلا متوقف کرده است. در خیلی از کشورهای جهان ، فصل ها و رویدادهای ورزشی به منظور مهار شیوع ویروس  دارند به تعویق می افتند یا به طور کامل لغو می شوند. در زیر لیستی از ورزشکاران مبتلا به کرونا را می خوانید.

بزرگترین تغییرات مربوط به تقویم ورزشی از روز 11 مارس آغاز شد ، وقتی که فصلNBA به طور نامحدود به حالت تعلیق درآمد چون مشخص شد که تست کورونای  رودی گوبرت مثبت اعلام شده است.

از آن زمان لیگ های بیشتری به حالت توقف در آمده است و تست تعداد بیشتری از ورزشکاران سراسر دنیای ورزش مثبت اعلام شده است. در اینجا تمام ورزشکارانی که تاکنون تست مثبت COVID-19 داشته اند، آورده شده اند.

تست رودی گبرت ، در 11 مارس برای ویروس کورونا مثبت اعلام  شد و فصل NBA را به یکباره متوقف کرد.

تست کرونای گابرت درست قبل از شروع بازی از قبل تعیین شده در برابر اوکلاهاما سیتی تاندر ، مثبت اعلام شد. بازی به طور ناگهانی و به دلیل بهم ریختگی افراد حاضر کنسل شد و به زودی ، نماینده NBA ، آدام سیلور اعلام کرد که این لیگ تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در خواهد آمد.

قهرمانان ورزشی با تست کرونا +

چند روز قبل از تشخیص ابتلای او به کرونا ، گابرت کمی مسخره بازی درآورده بود. دو روز قبل در یک کنفرانس مطبوعاتی ، گابرت به شوخی میکروفن ها و دستگاه های ضبط روی میز را که مقابل او قرار داشت  را لمس می کرد.

از آن زمان ، گابرت تمام تلاش خود را برای جبران کردن بی دقتی و بی مبالاتی قبلی خود انجام داده و بیش از نیم میلیون دلار در تلاشهای امدادی مربوط به ویروس که شامل  دویست هزار دلار به کارگران ساعتی در خانه خود و صد هزار دلار در حمایت از جوامع یوتا ، شهر اوکلاهما و کشور وطنش یعنی فرانسه انجام داده است.

روز بعد تست کرونای هم تیمی اش یعنی دوناوان میچل نیز مثبت اعلام شد و همه را بیشتر نگران کرد. میچل دومین بازیکن لیگ NBA بود که از نظر کروناویروس مثبت اعلام می شد.

پس از انجام 58 آزمایش روی بازیکنان جاز، مربیان و سایر اعضای سازمان آن هم به دلیل مثبت بودن گابرت ، تست میچل نیز مثبت اعلام شد.

از آن زمان ، میچل گفته است که ترسناک ترین قسمت در مورد ابتلا به این ویروس این بوده که وی بدون علامت بود.

تست کرونای دانیل روگانی ، مدافع یوونتوس نیز در 11 مارس مثبت اعلام شد و هم تیمی های خود را وادار کرد تا یک قرنطینه اجباری را برای خود آغاز کنند.

بازیکنان فوتبال کرونایی

یوونتوس در بیانیه ای در تاریخ یازدهم مارس ، مثبت بودن دانیل روگانی مدافع را تأیید کرد.

در پاسخ ، هم تیمی های روگانی از جمله کریستیانو رونالدوی فوق ستاره ، موظف شدند که خود را قرنطینه کنند.

روگانی در ساعات ابتدایی صبح پس از پخش خبر مثبت بودن آزمایشش در توییتی  گفت : “شما اخبار را خواهید دید  و به همین دلیل می خواهم به همه کسانی که نگران حال من هستند اطمینان دهم که خوب هستم .من از همه می خواهم و خواهش می کنم که قوانین را رعایت کنند زیرا این ویروس هیچگونه تمایز و فرقی قائل نمی شود.  بیایید این کار را برای خودمان ، عزیزانمان و اطرافیان خود انجام دهیم.”

یک روز بعد تست میکل آرتتا سرمربی آرسنال مثبت اعلام شد.

تست کرونای سرمربی تیم انگلیسی آرسنال ، میکل آرتتا در 12 مارس مثبت اعلام شد. در پاسخ  به این اتفاق، این باشگاه مشهور گفت: “تعداد قابل توجهی از مردم” مجبور به ایزوله کردن خود هستند.

به گزارش وب سایت باشگاه، ارتتا گفته است : “این واقعاً ناامید کننده است ، اما من تست را پس از احساس ضعف انجام دادم.من به محض آن که اجازه داشته باشم  در محل کار خود حاضر خواهم بود”.

از آن زمان به بعد ، لیگ برتر انگلیس در پاسخ به این ویروس کمی جدی تر شده  است و بازی ها را حداقل تا ماه آوریل متوقف کرده است.

فوتبالیست هایی با تست کرونا مثبت

تست کرونای کالوم هادسون اودوی ، بازیکن چلسی نیز در 12 مارس مثبت اعلام شد. تست کالوم هادسون اودوی ، بازیکن گوش تیم چلسی نیز برای بیماری  COVID-19 مثبت اعلام شد و هم تیمی های او  و پرسنل این تیم، خود را وادار به یک قرنطینه شخصی کردند.

این باشگاه در بیانیه ای اعلام کرد: “کارکنان چلسی که اخیراً ارتباط نزدیکی با این بازیکن در ساختمان تیم مردان داشتند ، اکنون مطابق با دستورالعمل های بهداشت دولت خود را ایزوله و جدا خواهند کرد. این کارها در ابتدا شامل تیم کامل مردان ، پرسنل مربی گری و تعدادی از کارکنان پشتیبانی خواهد بود.”

نفر بعدی تری تامپکینز  از تیم بسکتبال رئال مادرید بود که تست کرونای او مثبت اعلام شد. بول داگ جورجیای سابق و مهاجم فعلی رئال مادرید ، تری تامپکینز در توییتر تأیید کرد که وی نیز به ویروس کرونا مبتلا شده است و  آزمایش او مثبت بوده است.

این بازیکن بسکتبال آمریکایی  تیم رئال مادرید نوشت: “از هر کسی که برای من عشق و محبت ارسال کرده است و یا جویای احوال من شده است ، متشکر و ممنون هستم. من احساس خوبی دارم و حالم خوب است و فقط منتظر هستم که این ویروس را پشت سر بگذارم”.

قهرمانان و کرونا

دو روز بعد کرونای کریستین وود ، مرد بزرگ دیترویت پیستونز ، تشخیص داده شد . او اولین مورد در NBA بود که خارج از تیم جاز به کرونا مبتلا می شد. کریستین وود ، اولین بازیکن NBA در خارج از تیم یوتا جاز بود که با COVID-19 تشخیص داده شد.

پیستونز یکشنبه بیانیه ای درباره تشخیص بیماری این ورزشکار منتشر کرد:

“بازیکنی در دیترویت پیستونز ، که از چهارشنبه شب تحت مراقبت کادر پزشکی تیم است و در ایزوله قرار دارد به علت  COVID-19  مورد آزمایش قرار گرفت. نتیجه مثبت اولیه به تاریخ  14 مارس برمی گردد. سلامتی و ایمنی بازیکنان ما ، سازمان ما ، همه تیم های موجود در  لیگ ما  و تمام کسانی که به طور بالقوه تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته اند برای ما بسیار مهم است”.

در 17 مارس ، بروکلین نت اعلام کرد که چهار بازیکن دیگر از جمله بازیکن سوپر استار یعنی کوین دورانت مبتلا به کرونا شده اند و تست آنها مثبت بوده است.

در بیانیه ای در آن روز بروکلین نت اعلام کرد که چهار بازیکن آنها برای COVID-19 مثبت بوده اند که یک بازیکن در حال حاضر علائم ویروس را نشان می دهد و سه نفر دیگر بدون علامت هستند.

کوین دورانت گفت که او یکی از چهار بازیکنی است که مثبت بوده است  به شمس کارانیا از The Athletic گفت : “همه مراقب باشید ، از خودتان مراقبت کنید و در قرنطینه بمانید. ما از این مشکل عبور می کنیم.”

دو بازیکن نه چندان مشهور لیگ که نامشان گفته نشده نیز در نیویورک یانکی ها از 17 مارس گزارش شده اند که تستشان مثبت بوده است.

ورزشکاران معروفی که کرونا گرفتند | قهرمانان با کوید 19

ورزشکاران کرونایی

تاکنون یانکی ها تنها تیم بیس بال هستند که مورد گزارش شده مبتلا به کرونا در بین بازیکنان سازمانشان وجود دارد.

همچنین گزارش شده که تست یک بازیکن XFL که نامش فاش نشده و برای اژدهایان سیاتل بازی می کند نیز در 14 مارس مثبت بوده است.

کوزو تاشیما ، معاون کمیته المپیک ژاپن نیز  در 17 مارس مبتلا به کرونا اعلام شد. قبلاً شک و تردیدهایی در مورد اینکه آیا المپیک تابستانی 2020 می تواند در تابستان امسال در توکیو برگزار شود یا خیر وجود داشت.

تشخیص کرونای کوزو تاشیما ، معاون رئیس کمیته المپیک ژاپن می تواند شانس برگزاری این رویداد را برهم بزند و آن را با تاخیر روبرو کند.

باشگاه فوتبال اسپانیا والنسیا اما به سختی توسط ویروس کرونا مورد حمله قرار گرفت و این تیم اعلام کرد که تقریباً سی و پنج درصد از آنهایی که مورد آزمایش قرار گرفته اند کرونامثبت بوده اند.

والنسیا در بیانیه ای در روز یکشنبه اظهار داشت که این باشگاه 5 تست مثبت تأیید شده برای ویروس کرونا درداخل باشگاه داشته است. روز دوشنبه ، این تیم گفت که آنها آزمایش های مثبت بیشتری داشته را داشته اند.

والنسیا نوشت: “علی رغم اقدامات جدی ای که باشگاه پس از بازیهای خود در لیگ قهرمانان اروپا اتخاذ  شد  ، آخرین نتایج نشان می دهد که قرار گرفتن چنین مسابقه هایی باعث شده که تست حدود 35٪ افراد مثبت باشد.”

در 18 مارس ، سناتورهای اوتاوا اعلام کردند که یک بازیکن ناشناس به COVID-19 مبتلا می باشد . سناتورها هویت این بازیکن را فاش نکردند اما گفتند که علائم وی خفیف است.

ورزشکاران با کرونا +

این تیم در بیانیه ای گفت: سناتورهای اوتاوا در حال اطلاع رسانی و هشدار به کسانی هستند که با این ورزشکار در ارتباط بوده اند و در حال همکاری با پزشکان تیم و مسئولان بهداشت عمومی هستند. در نتیجه این مورد مثبت ، از همه اعضای سناتورهای اوتاوا خواسته می شود که از بقیه جدا شده تا  نظارت بر سلامتی آنها انجام شود  و بتوانند از مشاوره کادر پزشکی تیم ما استفاده کنند.” این اولین موردی بود که از یک بازیکن NHL گزارش شد.

در 19 مارس ، شان پایتون ، سرمربی نیواورلئان سینتز به ESPN گفت که تست کرونای او هم  مثبت بوده است .

پایتون گفت که وی تشخیص خود را  به این دلیل گفته است که می خواهد مردم ویروس را جدی بگیرند و به هشدارهای مقامات دولتی توجه می کنند.

ورزشکاران مبتلا به کرونا

پایتون به ESPN گفت: “مسئله فقط مربوط به دوری اجتماعی نیست.” وی ادامه داد: ” اگر افراد موضوع را درک کنند واهمیت  آن را درک کنند ، ما به راحتی می توانیم به عنوان یک کشور برای کاهش آن کار و تلاش کنیم. فقط یک دقیقه طول می کشد تا بفهمید که متخصصان چه می گویند و این چیز پیچیده نیست. آنچه را که از ما می خواهند انجام دهید. قطعا این نوع سرمایه گذاری کوچک توسط هر یک از ما تأثیر چشمگیری خواهد داشت. ”

پایتون اولین مورد شناخته شده COVID-19 بود که به دنیای NFL رسید.

تیم دنور ناگتس هم  اعلام کرد که تست کرونای یکی از اعضای نامعلوم سازمان در 19 مارس ، مثبت بوده است. ناگتس ها در بیانیه ای گفتند که این شخص از کادر پزشکی تیم پشتیبانی می باشد و در حال حاضر در ایزوله قرار دارد.

این تیم گفت: “این فرد که پس از تجربه علائم منطبق با COVID-19 در 16 مارس مورد آزمایش قرار گرفت ، در حال حاضر تحت مراقبت کادر پزشکی تیم و در ایزوله قرار دارد.” این فرد که کسی نامش را نمی داند هفتمین تشخیص مثبت کورونا در لیگ NBA می باشد.

منبع:

https://www.insider.com/coronavirus-athletes-tested-positive-2020-3#read-more-16

var loaded = false; var loadFB = function() { if (loaded) return; loaded = true; (function (d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "http://connect.facebook.net/fa_IR/sdk.js#xfbml=1&version=v3.0"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); }; setTimeout(loadFB, 0); document.body.addEventListener('bimberLoadFbSdk', loadFB); })();


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن