کلیپ داغ

ویدیویی از آرات حسینی که مسی برای آن کامنت گذاشت + جزئیات ماجرا

ماجرای ویدیویی از آرات حسینی که مسی برای آن کامنت گذاشت فیلم روپایی و قیچی برگردان آرات حسینی با لایک و کامنت لیونل مسی اسطوره بارسونا. آرات حسینی چهره ای شناخته شده در اینستاگرام است؛ پسری که توسط پدری زحمتکش و پیگیر به دنیا معرفی شد. پسری با استعداد که ابتدا با حرکات ژیمناستیک و آکروبات در فضای مجازی اعلام حضور کرد و سپس گرایش او به سمت فوتبال، از آرات چهره ای ویژه تر ساخت.

آقای حسینی – پدر آرات – مردی پیگیر بود که برای فرزندش نقشه ها و آرزوهای بزرگی داشت. بنابراین او کوشید با استفاده صحیح از رسانه جهانی اینستاگرام، پسرش را به دنیا معرفی کند. تیک رسمی اینستاگرام، حضور فالوئرهای مهم در صفحه او و همچنان امکان سفر به خارج از کشور از استعداد نوظهور ورزش ایران رونمایی کرد.
آرات به قدری در کارش پیشرفت کرد که امروز ویدیو برگردان او را مهمترین و پر بازدیدترین پیج های اینستاگرم، بازنشر کرده اند و حتی لیونل مسی و صفحه رسمی باشگاه بارسلونا برای این پسر خوب کامنت گذاشتند.

اتفاقی که بی تردید باید فعالان عرصه فضای مجازی را وادار به تامل و تفکر کند. به یاد می آوریم فردی که شباهتی آشکار به مسی داشت در سفری به بارسلون با وعده دیدار با مسی، پشت زمین تمرین ماند و هرگز موفق به دیدار با فوق ستاره فوتبال جهان نشد؛ چون بی شک برای مسی، شبیه سازی چهره ای مانند خودش اهمیتی ندارد اما او برای یک استعداد ویژه و خاص وقت صرف می کند و اهمیت کار را با یک جمله ساده در صفحه ارات نشان می دهد.

ویدیویی از آرات حسینی که مسی برای آن کامنت گذاشت + جزئیات ماجرا
آرات حسینی که مسی برای آن کامنت گذاشت

پدر آرات نقشی غیر قابل انکار در ظهور توانایی های پسرش داشت؛ چرا که او با پشتکاری مثالزدنی کنار فرزندش باقی ماند و هرگز خسته و مایوس نشد. آقای حسینی آنقدر کار را جدی گرفته بود که باورش برای مسولان ورزش کشور نیز سخت بود. او اما نامید نشد و از اینستاگرام استفاده کرد؛ تا جایی که به زودی، خبرهای متفاوتی در خصوص آرات خواهیم شنید. این استعداد اگر بر فرض مدرسه فوتبال بارسلونا نرود (در این باره واقعا چیزی مشخص نیست) شک نکنید آینده ای درخشان در یکی از مدارس مهم فوتبال جهان خواهد داشت. در واقع سرنوشت آرات و راهی که پدر او در پیش گرفت، ربطی به پدیدار شدن شاخ های مجازی نداشت.

آرات واقعی بود و ادعایی نداشت. ورزش می کرد و استعدادش را در فضای مجازی به دنیا نشان می داد؛ تجربه ای خاص و شگرف که باید چراغ راه سایر استعدادهای ایرانی باشد که در فضای مجازی به دنبال خلاقیت باشند و هر حرکت مبتذل و بی مایه ای را نشانه ای از استعداد تلقی نکنند.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن