پارالمپیک توکیوپخش زندهگوناگون

پخش زنده پرتاب نیزه هاشمیه متقیان پارالمپیک توکیو 2020 [9 شهریور]

پخش زنده پرتاب نیزه هاشمیه متقیان پارالمپیک توکیو 2020 را با ما ببینید. نماینده ایران در این رشته، کار خود را از ساعت 5:42 بامداد آغاز خواهد کرد.

بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو در حالی از روز سه‌شنبه 2 شهریور ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز شد که کاروان ورزشی ایران با حضور 62 ورزشکار در 10 رشته راهی ژاپن شده است.

یکی از رشته‌های اعزامی ایران، پارادوومیدانی است؛ رشته‌ای که در هر دوره شلوغ‌ترین و البته پرمدال‌ترین بخش از کاروان ایران را به خود اختصاص می‌دهد.

پخش زنده پرتاب نیزه هاشمیه متقیان پارالمپیک توکیو 2020

تعداد ورزشکارانی که قرار است راهی توکیو شوند، 16 نفر خواهد بود. امان‌الله پاپی، الناز دارابیان، هاشمیه متقیان ، صادق بیت سیاح، علی‌اصغر جوانمردی، سعید افروز، سجاد محمدیان، علیرضا مختاری ، سیامک صالح فرج‌زاده، حامد امیری، علی پیروج، مهدی اولاد، وحید علی‌نجیمی، امیر خسروانی، سامان پاکباز، نورمحمد آرخی نفراتی هستند که به همراه 5 مربی به نام‌های بهمن رضایی فرعی،  زهرا کرم‌زاده، ابراهیم مومنی، سید مهدی شاهرخی، مصطفی بهرامی اعزام می‌شوند. امروز نوبت به هاشمیه متقیان رسیده تا شانس خود را در رشته پرتاب نیزه بیازماید. اما برای پخش زنده پرتاب نیزه هاشمیه متقیان پارالمپیک توکیو از یکی از راه های زیر اقدام کنید.

پخش زنده پرتاب نیزه پارالمپیک توکیو 2020 از اپلیکیشن rokkr

اپلیکیشن روکر سرویسی جامع برای استریم فیلم و سریال و مسابقات زنده است که به طور رایگان در اختیار کاربران است. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید رقابت های پارالمپیک را دنبال کنید. برای آموزش کار با این سرویس و تماشای پارالمپیک توکیو 2020 از این لینک استفاده کنید. در این سرویس شما به شمار معتنابهی از شبکه های ورزشی از جمله بین اسپورت، اسکای اسپورت، تی آر تی اسپورت و بقیه دسترسی دارید.

پخش زنده پرتاب نیزه پارالمپیک توکیو 2020 از CBC Sports

شما با استفاده از بخش پخش زنده در وب سایت سی بی سی کانادا می توانید تمام رقابت های پارالمپیک توکیو را دنبال کنید. برای این مقصود از این لینک استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که استفاده از این سرویس پخش زنده رایگان مسابقات، نیاز به آی پی کانادا دارد. در نتیجه باید ابتدا با ابزارهای تغییر آی پی به سرور کانادا متصل شوید و سپس وارد این وب سایت شده، از بخش پخش زنده به تماشای رقابت مدنظر خود بنشینید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص پخش زنده پرتاب نیزه هاشمیه متقیان پارالمپیک توکیو 2020 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن