downloaddownload patchdownload patch for pes 2019download smoke patchdownload smoke patch 19.2.4download smoke update patch v19.2.5NEW PATCHnew version patch smoke for pes 2019PESPES 2019پچ PES 2019پچ جدیدپچ هادانلوددانلود آپدیت پچ اسموک ورژن 19.2.5دانلود پچدانلود پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)دانلود پچ اسموکدانلود پچ اسموک ورژن 19.2.4دانلود پچ برای پیس 2019ورژن جدید پچ اسموک برای پیس 2019

پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)

مجموعه: PES, PES 2019, پچ PES 2019, پچ ها تعداد بازدید: 1536

پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)

 

ویژگی ها 19.2.4:

– includes all DP files
– ready for season 19/20 (with winter transfers)
– players stats updated
– compatible with all game versions
– real names for all players
– real names and logo for all teams
– added new teams
– added new national teams
– added new leagues
– added new classic teams
– real kits for all teams
– correct home stadium names
– added a lot of mini-faces
– added real balls
– added real ad-boards for stadiums
– added 100 boots and 30 gloves
– many others….

 

 

ویژگی ها v19.2.5:

– updated database (players, teams, squads, …)
– updated kitpack (+50 teams updated mostly national teams)
– updated mini-face pack (+2400 formation picture added)

– randomized players boots (more boots will appear now)
– includes fixes from previous update

 

نسخه 19.2.4 به صورت AIO می باشد و بدون پیش نیاز است. ضمنا اول باید این نسخه نصب شود سپس اقدام به نصب آپدیت ورژن 19.2.5 نمایید.

لطفا دستورالعمل ها و یادداشت های نصب را با دقت بخوانید و دنبال کنید.

smokepatch19 v2 یک نسخه جدید است که از پایگاه داده جدید SP20 استفاده می کند ، تیم ها ، بازیکنان و بسیاری از ویژگی ها از انتخاب پچ جدیدتر هستند ، به دلیل محدودیت pes19 ، حدود 70 تیم باید حذف شوند تا این پایگاه داده متناسب با 2019 باشد ، بازیکنان از تیم های حذف شده هنوز هم می توان به عنوان عوامل آزاد یافت.

بانک اطلاعاتی (تبدیل شده از sp20)
در حال حاضر ، بانک اطلاعاتی ما دارای 718 کل تیم شامل تیم های مخفی و کلاسیک است و بیش از 22600 بازیکن ، کلیه بازیکنان واقعی به جز بازیکنان در تیم های قابل ویرایش ، هیچ تیم کپی برداری و آمار از جدیدترین بروزرسانی زنده konami نیست ، ما دائماً به روز می شویم نقل و انتقالات و در صورت امکان بازیکنان را اضافه کنید ، می توانید با گزارش هرگونه انتقال نادرست در بخش نظرات ، شرکت کنید.

برای سازگاری و محدودیت های بازی ، ما به دلیل pes19 داشتن اسلات کمتر تیم در دسترس ، حدود 70 تیم را از بانک اطلاعاتی حذف کردیم.

بازیکنان (تبدیل شده از sp20)
از آنجا که تیم های زیادی به بازی اضافه شده اند ، تعداد زیادی بازیکن در دیتابیس اضافه می شوند ، ما از بانک اطلاعاتی اصلی ما پایگاه داده وارد می کنیم (حاوی بیش از 40000 بازیکن واقعی) و از بانک اطلاعاتی کنامی اخیر (17000 بازیکن به جز بازیکنان جعلی) ، همه بازیکنان اضافه شدند. با شناسه اصلی بازی خود ، اگر یک بازیکن در اختیار ندارد ، یک شناسه موقتی اختصاص می دهیم تا در پایگاه داده بازی اضافه شود.

بسته مینی صورت (تصویر شکل گیری) تعداد بسیار زیادی دارد که ما همیشه روی آن کار می کنیم ، موارد مهم را به روز می کنیم و برای بازیکنان جدید اضافه می کنیم ،

چهره ها (تبدیل شده از pes20 و sp20)
چهره های واقعی دیگر برای کاهش اندازه پچ دیگر در پچ پیش فرض نیستند ، در صورتی که تصمیم به استفاده از آن گرفتید ، می توانید مگاپاکس ما را از addon ها بارگیری کنید.

اگر نصب کننده چهره های نصب شده توسط نسخه قبلی sp را پیدا کند ، نصب کننده حذف نخواهد شد و از آنها استفاده خواهد کرد ، می توانید از آنها استفاده کنید یا می توانید مگاپاک جدیدتر ما را از افزونه ها بارگیری کنید.

تیم ها (تبدیل شده از sp20)
در smokepatch ، همه تیم ها دارای مجوز هستند ، ما تیم هایی را با استفاده از شناسه بازی اصلی آنها ایجاد می کنیم ، بعضی از تیمهای تبلیغ شده برای فصل جدید ، جایگزین آنهایی که در بازی هستند با استفاده از شناسه خود برای حفظ حالتهای بازی با نسخه قبلی پچ ، جایگزین آن شده اند. در برخی از موارد در به روز رسانی های آینده

دو تیم کاملاً قابل ویرایش باقی ماندند ، pes متحد (bate borisov) و ما متحد شدیم (madura متحد) ، شما می توانید از این تیم ها برای ساختن خود استفاده کنید ، امکان صادرات تیم و واردات آن هنگام بروزرسانی پچ وجود دارد ، به بخش آموزش مراجعه کنید. 

لیگ ها
تمام لیگ ها برای فصل جاری به روز هستند ، همه تیم های تبلیغی را ایجاد کردند ، لیگ های جعلی جایگزین لیگ های واقعی (MLS ، J1 league ، Bundesliga)

لیگها دارای اسامی مشخص ، صحیح و به روز شده در تمام مسابقات هستند ، نشان های آستین برای همه لیگ های بدون مجوز فعال هستند ، اگرچه CL و EL به sider kitserver addon اضافه می کنند

ورزشگاهها
استادیوم های smokepatch استادیوم بازیهای پیش فرض است که از جدیدترین اطلاعات بازی بازی به روز شده است ،

گرافیک (تبدیل شده از sp20)
تمام پرونده های گرافیکی که برای ایجاد بهترین کیفیت و کارایی در همان زمان ایجاد می کنیم ، با کمترین اندازه ممکن برای کیفیت بالا ، گرافیک ها (نشان ها ، آرم ها ، چکمه ها ، توپ ، پس زمینه) همه با وضوح 4K بدون از دست دادن کیفیت سازگار هستند ، در حالی که از منابع رایانه شخصی مشابه بازی اصلی استفاده می کنید.

کیت (تبدیل شده از sp20)
ما کیت ها را مرتباً ایجاد و به روز می کنیم ، تمام تیم های smokepatch دارای کیت های واقعی هستند ، اکثر کیت ها مربوط به فصل جاری هستند ، ما کیت ها را به روز می کنیم و وقتی پرونده های جدید کافی داریم ، به روزرسانی کیت ها را انجام می دهیم.

همه کیت ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند ، اکثر تیم ها دارای کیت های 3 هستند ، ما معمولاً شکاف چهارم را برای استفاده های شخصی ویرایش نشده و بدون قفل نگه می داریم.

تعویض کننده
یک ابزار switcher کوچک برای توابع مختلف ، که در پوشه بازی قرار دارد ، گنجانده شده است ، اگر می خواهید از این ابزار استفاده کنید ، بازی در حال اجرا نیست.

گزینه ها:
– dpfilelist پیش فرض patch را بازیابی کنید
– اعمال dpfilelist بازی (برای غیرفعال کردن پچ و بازی آنلاین برای بازی بخار)
– تنظیم مجدد کلیه فایلهای cpk اضافی (برای حذف هر کاربر اضافه شده با استفاده از این فایل های cpk)

– گرافیک پچ ، از جمله منوها و موسیقی منو را حذف کنید.

 

پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)

 

گزینه های بسیار بیشتری وجود دارد که می توانید به smokepatch اضافه کنید ، بخش افزونه های وب سایت را بررسی کنید ، افزونه ها به صورت دوره ای به روز می شوند و ما قصد داریم گزینه های بیشتری را در آینده اضافه کنیم.
قبل از استفاده حتماً با دقت بخوانید تا در مورد عملکرد و سازگاری آن بیشتر بدانید.

* تمام افزونه های موجود را در منوی افزونه های وب سایت smokepatch پیدا کنید.

1- فایلهای پچ را استخراج کنید
تمام قسمت ها را بدست آورید و مطمئن باشید همه آنها به اتمام رسیده است ، فقط قسمت اول را بصورت خودکار استخراج کنید ، هیچکدام از پرونده های نصب یا پوشه ها را جابجا نکنید و مطمئن باشید که مشکلی ایجاد نمی کنید.

2- اجرا (smokepatch19.2.4.exe)
نصب کننده را اجرا کنید و پوشه نصب بازی را انتخاب کنید ، وصله باید در همان پوشه بازی نصب شود ، مطمئن باشید که خطایی دریافت نمی کنید و نصب کننده با موفقیت به پایان رسید.

3- فایل ویرایش را کپی کنید
فایل ویرایش (edit00000000) که جدیدترین نسخه آن است را به صورت دستی کپی کنید ، پرونده را در پوشه ذخیره بازی در اسناد جایگزین کنید.

* همان دستورالعمل برای بروزرسانی وصله در صورت موجود بودن.

– اگر می خواهید بیشتر در معرض خطر خود شخصی سازی کنید ، یا dpfilelist patch را ایجاد کنید
– تغییر پرونده های پچ یا اضافه کردن حالت های دیگر در معرض خطر شماست.

 

– smokepatch بازی را شامل نمی شود ، فرض می کنیم که آن را خریداری کرده و نصب کرده اید.
– این پچ برای تمرکز روی حالت های آفلاین ساخته شده است.

 

 

پسورد:www.pesfa.com

دانلود نسخه کامل با حجم 2.9 گیگابایت

پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)

 

پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)

 

پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)

 

پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)

 

پچ SMoKE v19.2.4 AIO برای PES 2019 (آپدیت 19.2.5 اضافه شد)

 

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن