عمومی

چرا طراحی آنلاین !

چرا طراحی آنلاین !

هرچند بسیاری از ما میدانیم عملکرد یا کاربرد اصلی طراحی آنلاین چیست ، اما برخی نکات وجود دارند که بد نیست بدانیم و بر آن آگاه باشیم . اول از همه باید بدانیم آنلاین بودن به بخش های مختلف تقسیم بندی می شود ، یکی اینکه بسیاری از سایت آنلاین را در بستری برای شما آماده می کنند که شما بتوانید به صورت اینترنتی سفارش طراحی خود را ثبت کنید .

چرا طراحی آنلاین !

مثل سایت پارسی طرح ایرانیان

دسته دیگری هستند که بستر را برای شما به گونه ای آماده می کنند که شما بر اساس توانایی خود بتوانید به صورت بر خط عمل را انجام می دهید ، تفاوت این دو در این است در نسخه ی اول که سفارش می دهید ، اطلاعات را ارسال میکنید و طراحانی هستند که عمل اجرا و طراحی را برای انجام می دهند .

اما در نسخه ی دوم این موضوع متفاوت می شود و باید خود عمل طراحی را با وجود ابزار هایی برای شما به صورت آماده گذاشته اند اینکار را انجام دهید . مثل سایت هایی نظیر adobe

این دو مدلی که ذکر شد فقط حوزه بنر نیست و در بسیاری موضوعات مثل طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی وب سایت ، طراحی لوگو و … هم کاربرد دارد .

کدام مدل به شما پیشنهاد می شود :

هیچ جواب قاطع و کاملی وجود ندارد و اگر ما پیشنهادی می دهیم بر حسب تجربه است و کاملا انجام این تجربه برای شما به صورت اختیاری بوده و تصمیم گیری بر عهده ی شماست . اما تجربه نشان هر پلتفرم یا ابزاری که ایجاد می شود هم نکات مثبت دارد هم منفی ، مثلا اگر بخواهید ابزاری طراحی وب سایت به صورت آنلاین و با ابزارهای آماده استفاده کنید .

مزیت اینکار این است که زمان کمتری صرف میکنید ، خیلی سریع می تونید یک وب سایت بسازید و از آن استفاده کنید ، برای خیلی از افراد تازه کار این موضوع کاملا خوشایند است . اما برای کسانی که میخواهند حرفه ای پیش بروند همیشه راه اندازی سایت به صورت اختصاصی توصیه می شود .

در سایت اختصاصی وقتی کدها استاندارد برنامه نویسی می شوند ، طبیعی است که کیفیت کار بالا می رود ، کد اضافه وجود ندارد ، و باعث بسیاری مزایا می شود . که باید دید که نگاه شما به آینده چگونه است ، میخواهید از سایت های آماده استفاده کنید .برنامه ریزی بلند مدت و حرفه ای نداشته باشید مشکلی نیست .

در این میان پیشنهاد میکند به لینک زیر سر بزنید

کلیک کنید / مشاهده کنید

 

طراحی آنلاین در نگاه کاربران

از نگاه کاربران وقتی ما بتونیم هزینه ای پرداخت نکنیم و صاحب یک سایت یا یک طراحی گرافیک شویم ، به نظر مثبت دیده می شود ، ولی برای کاربرانی که نگاه ویژه به کسب و کار خود دارند هیچگاه به سمت موارد آنلاین که بصورت آماده هستند نمی روند . مانند بساری از افراد و مدیران که هزینه بیشتر پرداخت می کنند و سعی به صورت اختصاصی صاحب طراحی شوند .

در این مطلب سعی کردیم به صورت خلاصه درباره ی طراحی آنلاین با شما صحبت کنیم . چیزی که در بستر وب برای بسیاری مشهود است و این روزها مورد استقبال زیادی قرار گرفته است ..

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن