استراتژیبازی Emmas Adventure: Californiaبازی Emmas Adventure: California ورژن 2.2.0.0 برای اندروید – ماجراجویی اِما در کالیفرنیابازی اندرویدبازی ماجراجویی اِما در کالیفرنیابازی مدیریتی برای اندرویددانلود بازی استراتژی برای اندرویددانلود بازی اکشن برای اندرویددانلود بازی اندرویددانلود بازی جدید برای اندرویددانلود بازی جدید و خاصدانلود بازی ماجراجویی اِما در کالیفرنیادانلود بازی مدیریتی برای اندرویددانلود بازی مدیریتی دانلود بازی فکری برای اندرویدماجراجویی اِما در کالیفرنیا

California ورژن 2.2.0.0 برای اندروید – ماجراجویی اِما

بازی Emmas Adventure: California

دانلود بازی Emmas Adventure: California ورژن 2.2.0.0 برای اندروید – ماجراجویی اِما در کالیفرنیا

بازی Emmas Adventure: California ورژن 2.2.0.0 برای اندروید – ماجراجویی اِما در کالیفرنیا

California ورژن 2.2.0.0 برای اندروید – ماجراجویی اِما

Emma’s Adventure: California – ماجراجویی اِما در کالیفرنیا.  یک بازی ماجرایی و  مدیریتی، شبیه سازی و استراتژیک که در استودیوی هنگ کنگی NPOL GAME برای اندروید طراحی و ساخته شده است. این بازی دارای ایده هایی جالب است و کارکترهای آن نیز بسیار جذاب طراحی شده اند. هر قسمت از بازی می تواند برای شما جذابیت داشته باشد. این بازی را می توان حتی برای کودکان نیز در دسترس قرار داد. زیر ا به دلیل دارای بودن تم مدیریتی می تواند به آن ها منظم بودن در کارها را آموزش داد.

در بازی دو شخصیت اصلی به نام های Emma و Jim وجود دارد. Emma یک دختر روستایی و Jim یک معدنچی طلا است. داستان در زمان گاوچران ها است. جیم از دستان گروهی سارق و راهزن فرار می کند. در حین فرار وارد یک مزرعه کوچک می شود تا در آن جا مخفی شود. در این جا با اما آشما می شود. جیم از اما خواهش می کند تا برای مخفی ماندن از چنگال راهزنان در اینجا بماند در عوض در کارهای مزرعه به او کمک می کند.

در ابتدا باید در نقش جیم باشید و کارهای مزرعه را به صورت مدیریتی انجام دهید. پس از آن نوبت به کشت، زراعت و برداشت محصولات، ساخت بخش های مختلف و راه اندازی ابزارهای کشاورزی، انجام مأموریت های فرعی می شود. درابتدای بازی می توانید از راهنمای بازی کمک بگیریدی تا  به محیط بازی آشنا شوید. اما در ادامه خودتان می توانید به تنهایی بازی را انجام دهید و از آن لذت ببرید.

 

 

نکات مهم :

◄ بازی به صورت آنلاین اجرا می شود اما کلیت آن انفرادی است.
◄ نسخه مود شده ای برای این بازی در دسترس نیست و احتمالاً به خاطر اینترنتی بودن، این بازی هک یا مود نخواهد شد.
◄ دیتای جداگانه ای برای بازی عرضه نشده است اما اگر نیاز به دریافت اطلاعات جدید باشد ممکن است این اطلاعات از داخل بازی دریافت شوند.

 

اندروید مورد نیاز

   4.4

 

رمز فایل

www.pesfa.com

  • لینک های دانلود
  • سیستم مورد نیاز
  • گالری تصاویر

ورژن اندروید 4.4


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن